Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Páromnál van 3 kutya a lakásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnál van 3 kutya a lakásban, idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, most össze szeretnénk költözni, a bajom csak annyi, hogy vele lakik 3 kutya. Semmi bajom a kutyákkal, nekünk is van egy otthon de kint az udvaron.

Ha átmegyek hozzá 10 percen belül szőrös leszek és a lakás alapvetően MINDENHOL szőrös, még az ágy is.

Ez engem az őrületbe kerget mert szerintem a kutyának kint a helye, és nagyon irritál, hogy mindenem szőrös. Nem vagyok egy primadonna de néha szeretek csinosan, csajosan öltözni és ez jelen esetben lehetetlen mert ha leülök valahova szőrös lesz mindenem. Nem érzem magam jól így de a férfit nagyon mélyen szeretem.

Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok


2020. ápr. 13. 12:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem olyan rég, egy nő írta, hogy a barátjának nem tetszik a 3 macskája, amik a lakásban élnek. Ott mindenki a nőt védte.
2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Hívni az állatvédőket 🤣🤣olyan hülyeséget tudtok írni, hogy hihetetlen....
2020. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%

Fúj, ki viszi ágyba a kutyát? Nekem is van ilyen ismerősöm, nem tudom megérteni 🤦

Téged vigyen, ne a kutyáját

2020. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Nincs mit tenni. Megszokod vagy nem költözök össze.

Meg kell beszélni mi az amin lehet változtatni. Pl a hálószobába ne menjen be a kutya. Ezt a kutya is hamar megtanulja és akkor az a szoba relatíve tiszta tud maradni. Emellett lehet rendszeresen kozmetikába vinni a kutyákat így sokkal kevésbé hullik majd a szőrük.

De alapvetően nincs jogod kirakni a kutyákat egyrészt mert előbb ott voltak mint te másrészt mert a párod így szeret élni így ismerted meg így mentél bele a kapcsolatba. Utólag panaszkodni felesleges.

2020. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Itt nincs jó megoldás. Választanod kell. Akarod -e őt a 3 kutyával együtt vagy sem.


Nekem a párom 1 éve vett egy maine cone macskát. Hatalmas nagy és hosszú vörös szőre van.

Mindehol ott a szőr hiába takarítjuk naponta többször a lakást.


Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem zavar de elviselem.

2020. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, vagy nem költözöl, vagy megszokod. Kompromisszumokról lehet beszélgetni, de a kutyákat elküldeni nincs jogod, és valószínűleg ha felmerülne egyáltalán az ötlet is, te hamarabb szélnek lennél eresztve, mint a kutyák (nekem csak egy macskám van, de ha valami pasi arra kérne, szabaduljak meg a cicától, mert őt zavarja, hogy ott alszik velem az ágyban, akkor a pasi lenne, aki többet nem aludna velem, nem a macska).

Egyébként nagyon jópofa szőrszedő eszközök vannak, ha azokkal reggelente végigszaladtok a lakáson, meg közben a kutyákat is kifésülitek, akkor talán kevesebb a szőr. Esetleg mindent letakartok, és amikor a kanapéra ülnél, csak felhajtod a takaró sarkát, és te máris a szőrtelen részeken ülsz. Ha ez túl sok energia, akkor csak a ruháról is le lehet szedni a szöszöket, és probléma megoldva. Ha csak ennyi zavar, szerintem ez bőven kezelhető, csak mindkettőtök akarata és hozzájárulása szükséges hozzá.

2020. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehet, h kertes ház, v kertkapcsolatos ingatlanotok legyen és ott összeköltözni?

Bár alapból 3 kutya, egy lakásban már nagyon sok. Meg önmagában lakásban..

Megértem, mi miatt vagy kiakadva, én is ki lennék....de azt hiszem, h ez a kutyás helyzet nem fog változni másként. V másik pasi, v kertes ingatlan....

2020. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én kertes házban lakom, de a kutya és a macska is ki-be járhat, befeküdhetnek az ágyba, kanapéra, nagyon szeretek velük aludni is és elég sokat bent vannak velem. Ezen én nem lennék hajlandó változtatni senki kedvéért sem, vagy elfogadja és megszokja vagy lehet keresni valaki mást.
2020. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Úgy döntöttem, addig nem költözöm oda amíg bent van mind a 3 nagy kutyus. Ha vagyok neki annyira fontos hogy bérlünk egy házat (kertes házat) ahol kint lehetnek akkor lesz költözés, ha nem akkor nem.

Azért írtam ki a kérdést mert eddig "lenyeltem" azt hogy zavar de már egyszerűen a saját lakásom is tele van szőrrel mert amikor hazajövök csak kerül ide-oda. Besokalltam.

2020. ápr. 13. 17:55
 20/24 anonim ***** válasza:

Anyagilag is meggondolatlanság lenne csak ezért kertes házat bérelni. És megmondom őszintén, szerintem akkor sem rakná ki őket, én sem tenném. Azok a kutyák már megszokták, hogy bent vannak, nagy átállás lenne nekik kint aludni. Ez egy olyan kérdés, amiben egyet kell érteni a feleknek, különben csak veszekedés/szakítás lesz. Olyan partner kell, akivel egyetértesz ilyen téren. “Kutyának kint a helye” ezzel érthetően sosem fog egyetérteni az, akinek bent vannak a kutyái. De egyébként külön lakni sem olyan rossz, nem feltétlenül kell összeköltözni.

Most vedlési időszak van, tényleg durva, hogy mennyi ki tud jönni belőlük, de mégegyszer mondom: napi kétszeri alapos, különböző fésűkkel végzett fésülés esetén jelentősen kevésbé lesz szőrös minden. Én is csinosan öltözködöm szinte mindig, mégis bent van a hosszú szőrű, nagy kutya, de valahogy nem okoz problémát. Rendesen karban van tartva a szőre, nem problémázik ezen senki nálunk.

2020. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!