Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy Tinderre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderre, ha csak arcképet rakok ki, a kutya nem ír a párjaim közül?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Újra regisztráltam és tanulva az előző regből, nem raktam ki egész alakosat, hogy elkerüljem azokat, akik szexet akarnak. Szép arcom van, mások elmondása szerint.

De senki nem ír, pedig szerintem normális szöveget írtam ki.Mi lehet a gond? Amikor kint volt egész alakos, folyton ömlöttek az üzenetek. De ezt a felszínes részét most meguntam. És akkor se rakok ki, ha beledöglök... 😅



"Sziasztok,

Alapvetően gyengéd, romantikus kapcsolatot keresek egy kedves, szeretnivaló, intelligens, őszinte férfi személyében. 😍 Minden bújós kiscicának kell legyen gazdija, akinek dorombolhat. 😊🙊🙈 BP.

NO ONS"



2020. júl. 24. 16:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"És miért a tindert használják szexpartner keresőnek?"


Mert az egy olyan felszínes társkeresési mechanizmussal rendelkezik, ami a szintén felszínes szexkapcsolatokat jellemzi.


Láttam pár embert aki pörgette a tindert. Kb egy profilképnek 1 másodperc időt szántak. Na most, aki ennyi idő alatt egyetlen kép meg esetleg 1-2 mondat alapján eldönti, hogy valaki megfelelő-e a számára vagy nem, az jellemzően nem konoly kapcsolatot keres.

2020. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
54%
SEMRNNYIRE nem felszínes egész alakos képpel ismerkedni. Egy kapcsolat 50% testi, 50% lelki vonzalom, mindkettő kritikusan fontos, egyik sem rosszabb a másiknál és mindenkinek joga van tudni és eldönteni hogy kivel szeretne ismerkedni. Ne legyél álszent kérdező, te is lelepnel ha 30 kiló sulyfelesleggel jelenne még a randi partner. Arról nem is beszélve hogy élőben 1 másodperc alatt felmérjük a másik testalkatát tehát ennyi erővel mindenki aki élőben ismerkedik felszínes..
2020. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj a szövegeddel. Ha nem kisregényről vagy emoji-áradatról van szó, én pl. mindig elolvasom az illető bioját.

Futottam már bele olyanba, aki arc alapján még tetszett, de később kiderült, hogy iszonyat kövér (pedig szeretem a husis lányokat, de itt nem erről volt szó). Egy pár ilyen - totál értelmetlen - átverés után óvatosabban swipe-olunk mi is.

Érdekes amúgy, hogy itt minden nő arról panaszkodik, hogy nem írnak nekik, holott férfiként mi meg azt tapasztaljuk, hogy nem kapunk választ... :) Mindennemű bántó szándék nélkül: nem gondolod, hogy te válogatsz akkor rosszul? Mondjuk pont ezzel a kép dologgal próbálod ezt korrigálni, ami nem rossz ötlet, de szerintem inkább ne magadból mutass kevesebbet, hanem másokból próbálj látni többet (#tindercoelho). Jó szűrő lehet mondjuk, ha csak azt húzod jobbra, akinek:

- van kiírva legalább pár szó magáról (lehetőleg helyesen)

- nincs instagramja, vagy csak minimál

- nem csak szuperjó minőségű fotói vannak (az valszeg player)

2020. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem igaz! Nekem arcképem volt, igaz lóval, azt szeretik! Vegyél te is lovat!
2020. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
En lattalak tinderen! 😀 jo csaj vagy! Ezt a dorombolos dolgot tenyleg ne eroltesd, mert felreertik a sracok.
2020. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%

Pff!!Azt mondja,a húzogatósdiban az egészalakos kép felszínes!

Drága!Az nem zavar,hogy az egész "Tinder jelenség" az?

2020. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

ezt a dorombolós dolgot egyáltalán nem értem :o


nem félreértem, hanem simán nem értem :o

2020. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, szerintem én is láttalak, de hogy merre húztalak, nem tudom.


Azért szexpartnerkeresésre használják, mert alapvetően arra jött létre. Szóval aki társkeresésre használja, az van igazából rossz helyen.


Azt írod, olvassunk a sorok között. Ha ez match után írnád nekem, én ebből annyit értelmeznék és valószínűleg a többi férfi is, hogy te mégiscsak szexkapcsolatfélét keresel, de előbb udvaroljuk le a csillagos eget is. De semmiképp sem a klasszikus összeköltözős kapcsolatra gondolnék.

Ha nem kell a sorok között olvasni, akkor nincs ilyen gondolatom, akkor képes vagyok elhinni, hogy házasságot keresel.


A kiscicás mondatnak tényleg van némi szexuális/intim felhangja. Ami önmagában nem baj. A No ons-el párosítva viszont disszonáns/paradox. Mégpedig azért, mert az átlagos/normális/csúnya/jófiú///lúzer/nyomi/incel (utóbbi három kategória a gyakoris frusztrált pi.csák hazug undormány fogalmazása) férfiak rendszeresen megtapasztalják, hogy ez csak nekik szól.

A helyesjóképűgazdag stb-nek nem, ott megy az ons, mintha nem lenne holnap.

2020. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
61%
28# a vége teljesen így van! :D itt jön be a kettős mérce! :D Istenem, de rossz.
2020. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
80%
#29 Milyen kettős mérce? Azért mert sokan belemennek egyéjszakásba, sokan meg nem. Én senkivel sem megyek bele, mert az nekem gyors. De azért, mert rengeteg nő belemegy, én meg hazudok? Vagy hogy van ez?
2020. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!