Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy Tinderre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderre, ha csak arcképet rakok ki, a kutya nem ír a párjaim közül?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Újra regisztráltam és tanulva az előző regből, nem raktam ki egész alakosat, hogy elkerüljem azokat, akik szexet akarnak. Szép arcom van, mások elmondása szerint.

De senki nem ír, pedig szerintem normális szöveget írtam ki.Mi lehet a gond? Amikor kint volt egész alakos, folyton ömlöttek az üzenetek. De ezt a felszínes részét most meguntam. És akkor se rakok ki, ha beledöglök... 😅



"Sziasztok,

Alapvetően gyengéd, romantikus kapcsolatot keresek egy kedves, szeretnivaló, intelligens, őszinte férfi személyében. 😍 Minden bújós kiscicának kell legyen gazdija, akinek dorombolhat. 😊🙊🙈 BP.

NO ONS"



2020. júl. 24. 16:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt a kövér lányok szoktak csak arcképét rakni másrészt ezen a leírás alapján abszolút kamunak gondolnalak. Normális fffi vagyok, komolyat is kerestem ott de nálam instant mennel balra. Mint a sicc hogy a cicás referenciara is valaszoljak.
2020. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Kitettem egy edzőtermi képet 😅 Levettem a cicás szöveget. De ez kibsztt felszínes, hogy csak egész alakossal lehet ismerkedni.
2020. júl. 24. 17:09
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
próbáltál már nem kib4szott Tinderen ismerkedni? :D
2020. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen leírása kb egy óvodásnak van, kicsit erőltesd meg magad és fuss neki újra.


(amúgy ez tipikus egy éjszakás, buta kislány leírás)

2020. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
De ez inkább szexpartner kereső akkor? Lehet a randivonalra érdemesebb regisztrálni
2020. júl. 24. 17:24
 16/36 anonim ***** válasza:
92%

"De ez kibsztt felszínes, hogy csak egész alakossal lehet ismerkedni."

Üdv az interneten. Az instagrammon se a mély gondolataidért kapsz 300 lájkot hanem ha pucsítasz.

Igen a Tinder alapvetően külföldön is szex társkeresőként funkcionál.

Valamint igen, általában egy arcos képes a kövér nők szoktak kirakni. Azon nem látszik a felkar és a has.

2020. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
És miért a tindert használják szexpartner keresőnek? És miért olyan népszerű, akkor a nők és férfiak körében?
2020. júl. 24. 17:30
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a tindert és legyél igényesebb. Fent voltam én is, de aztán rájöttem, hogy ez egy nagy felesleges hülyeség. Van néhány ember, akik valóban ott találták meg az emberüket, ők az a nagyon kevés kivétel. Hidd el, akivel együtt kell lenned, azzal megfogjàtok találni egymást. Nem azt mondom, hogy ne ismerkedj, csak ne ott. Ez a tinder sajnos olyan lett, mint egy olcsó húspiac. Egy idő után cikinek éreztem fent lenni, aztán meg is szüntettem a sokadik bunkó pasi után.
2020. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsen összehasonlításom, mert tinderen nem voltam fennt, de a férjemet a randivonalon találtam meg.

Ott azért legalább alapból meg tudtam nézni, hogy mit írt magáról, nem csak 1-2 mondatot. Szerintem az nem annyira felszínes társkereső.

2020. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Huhh hát jól bekérdeztél.

Azért azt használják mert az terjedt el. Általánosságban jóval hozhatóbb egy randi app, mint egy szex társkereső mivel minden korosztály tudja használni függetlenül attól hogy igazi kapcsolatot akar vagy csak egy éjszakát (és azért várható, hogy kik lesznek többen).


Talán azért népszerű mert egyszerű és újító. Facebookon srác ír, nő nem válaszol csak ha akar. Tinderen csak akkor írhat a srác ha a nőnek is tetszik és akarhatna valamit. Azért ez jobb egy fokkal mint a facebook.

2020. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!