Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy Tinderre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderre, ha csak arcképet rakok ki, a kutya nem ír a párjaim közül?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Újra regisztráltam és tanulva az előző regből, nem raktam ki egész alakosat, hogy elkerüljem azokat, akik szexet akarnak. Szép arcom van, mások elmondása szerint.

De senki nem ír, pedig szerintem normális szöveget írtam ki.Mi lehet a gond? Amikor kint volt egész alakos, folyton ömlöttek az üzenetek. De ezt a felszínes részét most meguntam. És akkor se rakok ki, ha beledöglök... 😅



"Sziasztok,

Alapvetően gyengéd, romantikus kapcsolatot keresek egy kedves, szeretnivaló, intelligens, őszinte férfi személyében. 😍 Minden bújós kiscicának kell legyen gazdija, akinek dorombolhat. 😊🙊🙈 BP.

NO ONS"



2020. júl. 24. 16:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan ezt a szöveget írtad ki?????
2020. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én ezt. 😅 Direkt. Hátha tud olvasni valaki a sorok között... 😅 Nem érdekel, az se, ha nem. Nekem most ez esett jól.😅
2020. júl. 24. 16:15
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

És te komoly kapcsolatot keresel ilyen szöveggel, hogy "Minden bújós kiscicának kell legyen gazdija, akinek dorombolhat."

És meglepődsz, hogy szexre jelentkeznek csak?

2020. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondom 1 milliomodszórra is....


A társkeresőkön a kutya sem olvassa el a szöveget ha kép alapján nem tetszik az illető. Max akkor áll meg olvasni , azt a max 2 sort ha tetszik nekik.


D kb 3 másodpercig ha nézi valaki a másik képét..


akár férfi akár nő

2020. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

alapszabály társkeresőn, hogy aki csak arcképet tesz ki azt dagadtnak vélik.


Talán ne a Tindert használd társkeresésre

2020. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
mi az a NO ONS?
2020. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezik senki. Akkor jelentkeztek szexre, amikor volt egész alakos kinn. Nagyon sok párom van most is, egy arcképpel, de nem beszéltem még egyel sem
2020. júl. 24. 16:32
 8/36 A kérdező kommentje:
No one night stand
2020. júl. 24. 16:33
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem hiszik el, hogy a Tinderre regisztrált férfiak elsősorban szexet keresnek.

Hallani néhány legendát, hogy tartós kapcsolat lett egy szexkapcsolatból, de úgy látom, hogy te, kérdező, nem ilyen sorrendet akarsz.


Tanulj az eddigiekből és keress más úton társat. Hanyagold a tindert, ha valóban tartós kapcsolatot akarsz.


A "bújós kiscica" pedig eléggé erős szexuális referencia - szerintem.

2020. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolják dagadt vagy.
2020. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!