Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gondolom senki nem akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom senki nem akar egy 159 centis lánnyal járni, mert alacsony nem? Mert a magasabb lányok a szebbek

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 08:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%

Akkor lehet csak álmodtam a két éves kapcsolatomat, mert 155cm vagyok.

Meg amúgy kikérem magamnak, én szép vagyok, oké? Te is az vagy. Fejezd be azt, hogy lehúzod a nőtársaid meg magadat!

2020. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%
Neked a felfogásoddal van az igazi probléma. Nyilván nem az lesz a te embered, aki csak a külsőségekre megy. Egyébként is mindenkiben más a szép. Vannak zsebbombázók is bőven. Nekem például a pasim mellett alapkellék a magasarkú és volt már rajta kívül is elég magas pasim. Tudok úgy öltözni, hogy tátva marad a férfiak szája. Annak ellenére, hogy azt a magasságot sem érem el, amit te fent leírtál, mondjuk teszek is az alakomért, a külsőmért és siránkozás helyett olvasok, mászkálok, barátkozom.
2020. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem jelenleg olyan lány tetszik, aki legalább egy fejjel alacsonyabb nálam, pedig én is csak 176 centi körül vagyok. Az alacsony lányok is tudnak dögösek lenni, ha akarnak.
2020. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%
Kisugárzás is van a világon. Testi adottságok nem minden, ész is szükségeltetik.
2020. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%
Mindig az alacsony lányok tetszettek, a cépike is ilyen volt. Nagyon szerettem őt.
2020. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Már bocsi de ezzel sértegeted az alacsony lányokat.

Én 158 centi vagyok. És nekem ez bőven elég. Van barátom és jól érzem magam a bőrömben. Talán neked is el kellene gondolkoznod azon hogy elfogadd önmagad.

2020. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Magasságos gyere le... az én húgom (majdnem 20 évesen) kb 150 cm és mégis egy boldog kapcsolatban él és volt már nem is egy komoly kapcsolata. Egyáltalán nem ezen múlik, engem speciel nem érdekel egy lány magassága, sokkal inkább az arca, alkata ha a külsőről beszélünk.
2020. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!