Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ismerkedés közben kiderül, hogy nem minden eredeti a partnereden?

Figyelt kérdés

Nem póthaj meg hasonlók, csak elmondja hogy elképesztően lapos mellei voltak és amit most látsz az implantátum. (Nem túl nagy, sőt pont hogy természetes hatású, eddig se vettétek észre)

Semmi más nincs rajta, mint műköröm, piercing. Visszafogottan öltözik, melleit se mutogatja.

Esetleg meg akarnátok fogni, ha adná rá akkor lehetőséget, hogy tényleg nem igazából van ekkora a melle?



2020. máj. 14. 10:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20 képzeld, full hetero vagyok immáron 47 éve, de akkor se kell a mű.
2020. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%

Miért kellene egy fánkszájú, szilikontól undokarcú nő?


A melle oké, mellé enyhén el van zsírosodva. Nem hiszem, hogy a műtét szebbé tette, mint amilyen előtte volt.

2020. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki.
2020. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én meg akarom fogni :)
2020. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Voltam már szilikon cicis nővel. Nekem kifejezetten tetszett. Nyilván, nem focilabda méretűvel, hanem arányosan megcsinált kebellel. Ha tetszel nekem és szimpatikus vagy, akkor a melleiddel együtt kellesz. 30/F
2022. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Páran le vannak maradva úgy 15 évvel. Most már nem pironkodik a csaj amiatt hogy műmelle van, úgyanúgy van vele mint pl fogszabályzással. Tehát azzal már nem tudsz pirospontot bezsebelni hogy nem ítéled el amiért költött magára
2022. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!