Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy azért hazudtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy azért hazudtál egy nőnek, hogy lebeszéld magadról, nem azért, mert nem tetszett, mert nem tudtad volna neki megadni, amire vágyik?

Figyelt kérdés
Családot, gyereket (mert teszem azt neked már vannak gyerekeid, stb).

2020. máj. 11. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
*hanem kimaradt
2020. máj. 11. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, őszintén megmondtam neki, hogy erre én most még nem állok készen, nem tudok azzá válni, amit ő szeretne.
2020. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Őszintén elmondtam, hogy sosem lesz gyűrű, sem baba...baba pláne. Azt monda, hogy rendben. Majd eltelt 2-2,5 év, és láttam, hogy akarja a babát.

Másnap elmondtam neki, hogy van valakim. Lelépett.

Nem volt senki, de így könnyebb volt, mint elmagyarázni, hogy nem kell baba, és bár támogatnám, de elhagynám ha terhes lesz.

2020. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

7.


Az elmúlt héten összesen talán 20 választ, ha írtam, pedig végig itthon voltam.


62 személy van a gúnylistán előttem, ők még többet vannak itt. Lehet még te is, ki tudja, az a gond, hogy titeket troll-minionokat nem könnyű megkülönböztetni egymástól.


Én most csak várom, hogy elérjek arra a pontra amikor elveszett már minden és nem számít az erkölcs többé. Na akkor fogom kiegyenlíteni a számlát, vagy csak simán megőrülök. Az a baj, hogy más nincs az életben amit várhatnék, csak a végnélküli munka bagóért, házimunka, alvás, kajálás, fürdés, néha valami program - én ebbe belesatnyultam. Nem egyszerű úgy élni, hogy abban semmi öröm nincs, csak rutincselekvések összessége a nap. Nem tudok élvezni már semmit, ez kezdetben megijesztett, mostanra csak teljesen kétségbe ejt, mert nem tudom mi történik, vagy mi lesz a vége.

2020. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

10.


Kicsit sértőnek érzem a feltételezést. Talán még pár éve így lett volna, bár akkor se "PUA" trükk, sőt semmilyen trükk se lett volna, egyszerűen ennyi az egész nincs mögötte trükk. Én már lemondtam olyan dolgokról az életben, mint boldogság, jómód, szerelem, szeretet, gondtalanság, egészség.

2020. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

11.


Fizeted...? Csak mert egyik sincs ingyen. A jobban fizető munka előtt kell papírok seregét összeszedni, az elmeorvos pedig a környéken 10-20 ezer/alkalom árban mozog. Végigjártam én már ezt.

2020. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!