Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ismerkedés közben kiderül, hogy nem minden eredeti a partnereden?

Figyelt kérdés

Nem póthaj meg hasonlók, csak elmondja hogy elképesztően lapos mellei voltak és amit most látsz az implantátum. (Nem túl nagy, sőt pont hogy természetes hatású, eddig se vettétek észre)

Semmi más nincs rajta, mint műköröm, piercing. Visszafogottan öltözik, melleit se mutogatja.

Esetleg meg akarnátok fogni, ha adná rá akkor lehetőséget, hogy tényleg nem igazából van ekkora a melle?



2020. máj. 14. 10:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán zavarna. Egy felnőtt ember ezt tudja már kezelni...
2020. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Abból indulnék ki, hogy ki az, aki ott ül velem szemben. Ha azt látom, hogy egy kedves csinos lány, akinek minderre azért volt szüksége, hogy helyretegye az önbizalmát, akkor nem zavarna. Na jó, férfiból vagyok, valószínűleg kifejezetten izgalmasnak találnám, de nem gondolnék ettől még semmi rosszat, és ha kellene, akkor ettől még nem csak szexre kellene.
2020. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

És meg akarnátok fogni, ha megengedné?

Fogtatok már ilyet vagy nincs még ilyen tapasztalat?

2020. máj. 14. 10:40
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok, én fogtam már ilyet, szóval tapasztalatból mondom hogy nem zavarna.
2020. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
A csálé meg a komplexusos (eltúlzott) beavatkozásokat észre szoktam venni kilóméterekről, szóval ha valakinél nem venném észre magamtól, hogy valami más rajta, akkor az nagyon szép munka és nagyon természetes. Ezért nem is zavarna. De ilyen egy a tízezerből sajnos... A lufikat észreveszem, akkor is, ha a tulajdonosuk nem mondja el. A kis méretű "csepp alakú" implantátum egy közepes-karcsú alkaton az a lélektani határ, amkt természetesnek tudok tartani. A többit már látom, hogy szar
2020. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna, viszont nem biztos, hogy ismerkedés közben már egy nő melleit szeretném fogdosni.
2020. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Ismerkedésnél nagyon bunkónak kell lenni, ha valaki meg akarja fogni!

Egyáltalán nem zavaró, főleg, ha azt írod, hogy észre sem vehető, összhatásra, 2 nagy labda már probléma lenne.

2020. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Vagy természetes hatás érdekel vagy picit pushupos.

Egyáltalán nem nagyra gondolok. Inkább vagy “szabadesésű” vagy olyan mintha pushup melltartó lenne rajtam, de mivel nincs mélyvágású ruhám, így akkor is azt is lehetne gondolni, hogy öntapadós melltartóm van.

2020. máj. 14. 11:37
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondolnék, hogy kicsi, csak vagy felső része “laposabb” vagy kicsi és a felső rész “gömbölyded”, ami vagy implantátumnál vagy pushup melltartóval lehet csak gömbölyű.

2020. máj. 14. 11:42
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg akarnám fogni. Akkor, amikor már ott tartunk a kapcsolatban. De attól, hogy szilikon van benne, az még egy intim testrész, amit akkor foghat meg valaki, ha már kiérdemelte. Nehogy megengedd valami suhancnak, hogy fogdosson! :)
2020. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!