Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ismerkedés közben kiderül, hogy nem minden eredeti a partnereden?

Figyelt kérdés

Nem póthaj meg hasonlók, csak elmondja hogy elképesztően lapos mellei voltak és amit most látsz az implantátum. (Nem túl nagy, sőt pont hogy természetes hatású, eddig se vettétek észre)

Semmi más nincs rajta, mint műköröm, piercing. Visszafogottan öltözik, melleit se mutogatja.

Esetleg meg akarnátok fogni, ha adná rá akkor lehetőséget, hogy tényleg nem igazából van ekkora a melle?



2020. máj. 14. 10:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem ott helyben mondanám, hogy gyere fogd meg.

Csak kaptam már olyat, hogy akkor hozzá se fog érni az illető, mert undorító.

2020. máj. 14. 11:52
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Aki ilyet mond, az nem is érdemes rá.
2020. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"És meg akarnátok fogni, ha megengedné?"


Most komolyan, férfiaktól ilyet kérdezni?... :D

2020. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszene őszintén. Ennyi. Vannak lapos lányok akik tetszenek (nem azért mert laposak, hanem sok közöttük szép arcú, jó fenekű), el nem tudnám őket képzelni nagyobb mellel, nem illene rájuk vagy nem tudom, zavarnak a mű dolgok.
2020. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
33%

14.-nek.


Akkor műfog sem kell, ugye? Vagy lábtörés esetén fém lap?

2020. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
30%
#15 nekem se kell egy lány, ha bármilyen mű dolog van rajta. Egyszerűen nem jön be. És nem a műfogról van szó.
2020. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen elfogadható - és amúgy elfogadott is - ha egy nő műtteti a melleit a saját igényei szerint, hogy jobban tetsszen magának. Szerintem semmi gond ezzel. Sokkal örömtelibb olyannal kapcsolatban lenni, aki jóban van a testével, mint olyannal, aki utálja azt.
2020. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell a mű...nem kell a mű...


Hagyjuk már!


Akinek ő nem kéne, a műhaj, műcici, műfog, ajakfeltöltés, tetoválás, miatt, az egy CENZÚRÁZVA!


[link]

2020. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%
Márpedig nekem nem kellene, akármi is van CENZÚRÁZVA.
2020. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

19.-nek.


De a hetero pasiknak igen.

2020. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!