Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van velem vmi baj? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van velem vmi baj? Vagy nem ez kell a fiúknak?

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Értelmes (szerintem),nem cigiző,berúgós minden hétvégén bulizós lány vagyok.Bármilyen témában elbeszélgetek.Szőke, hosszú hajam van, kék szemem, nem visszataszító külsőm van.Eddig még nem kaptam negatív kritikát a külsőmre.Akkor miért nem közelednek a fiúk??Félnek tőlem vagy mi??
2010. júl. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Ha nem piázol akk mért irtad ezt: "berúgós minden hétvégén bulizós lány vagyok."
2010. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

,nem cigiző,berúgós minden hétvégén bulizós lány vagyok


Ezt írta, ott van az elején a nem szócska, tehát pont hogy nem berúgós:)

2010. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
jajj bocs hogy félreírtam csak siettem.. szóval nem iszok.
2010. júl. 24. 20:10
 54/59 anonim ***** válasza:
Nekem a berúgós résznél akadt meg a szemem. Onnantól nem ovlastam tovább, és válaszolok az első kérdésedre: IGEN van baj. Rugj be magadnak stoppolj az uccán, majd kaszálj ezreseket napok alatt. Ez kell a népnek. gratula. De bocs, nekem a normálisabb lányok jönnek be, a szőke meg alapból kiesett.
2010. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Jaaaa, szóval nem berugós. Akkor jó. Küldhetsz privátot. Küldenék én, de nem tudok, nevet meg nem akarok mondani. Szóval ha írsz egy privátot, bemutaktozunk, és eldöntjük mi lesz. 15/f és nem vagyok szatír, sem pedofil.
2010. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
érdekes :D ilyen helyen én sosem szedtem fel magamnak barátnőt, de nem is igazán akarok. Bár volt egy elég tartós kapcsolatom, ahol a lányt interneten ismertem meg :)
2010. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rendes és értelmes vagy, akkor hidd el, megtalálod a Hozzád illőt! Én is ilyen vagyok (nem cigizós, részeges, stb.), de én is ebben a helyzetben vagyok. A reményt soha ne add fel!


Sok szerencsét! :)


19/F

2010. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
*cigizős
2010. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Ritka manapság a "te fajtád". Sok a narkós részeges füstös ****... Örülj neki, hogy elég erős személyiséged van hozzá, hogy más maradj mint a többi. Azoknak kétféle kapcsolatuk lehet: 1hetes mert a másik nem olyan, vagy hosszú egy másik zülött szerencsétlennel és együtt még rosszabbá válnak. Szóval csak várj amíg találsz 1 normális társat magadnak.

(Egyébként a kérdésre válaszolva IGEN, nem ez kell a mai többségnek, de vannak még normális emberek azért...)

2010. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!