Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van velem vmi baj? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van velem vmi baj? Vagy nem ez kell a fiúknak?

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Értelmes (szerintem),nem cigiző,berúgós minden hétvégén bulizós lány vagyok.Bármilyen témában elbeszélgetek.Szőke, hosszú hajam van, kék szemem, nem visszataszító külsőm van.Eddig még nem kaptam negatív kritikát a külsőmre.Akkor miért nem közelednek a fiúk??Félnek tőlem vagy mi??
2010. júl. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

15/F vagyok.

Én is ilyen vagyok, csak fiúban, barna szemmel és hajjal.

Sajnos ma már a korunkbeliek többsége mások által felépített ideálokat követ, és mások parancsainak engedelmeskedik, hogy megfeleljen ezeknek az ideáloknak. Ezért van az, hogy ha egy idióta részegre issza magát, akkor a többi is követi, mert "ez a menő".

Viszont az ilyen fiúk társaságára ne vágyj, hidd el, nem éri meg. Pusztán egy könnyed szerelmi kapcsolat sem alakulhat ki ilyen korban két, ennyire eltérő ember közt, pláne, ha a fiú a domináns, és ő a "menő" stílusú. Ha fordítva lenne, akkor a fiú egyszerűbben tudná rávenni a lányt, hogy legyen normális, mint fordítva.


A mai emberek közt a kapcsolat-teremtés annyiból áll, hogy fizikai érintkezést kötnek- csók, szex, simogatás, stb... Pedig ez helytelen. A fizikai megnyilvánulásnak kell lennie a háttérben érzelemnek is, nem csak puszta ösztönös állati kielégülés-hajszának, különben az életben nem fog normális társat találni az illető.


Szerintem nem veled van a gond. Pár évvel ezelőtt még a hozzád hasonló emberektől hemzsegtek az utcák, és ők voltak többségben, és a mai "menő" emberek voltak kisebbségben. Sajnos egyre több "menő" lett így lassan elnyomva a normális embereket, és ezért ők lettek a kitaszítottak, a hülyék, a bénák. Pedig azzal, hogy valakit lekicsinyít az ember, még önmagát nem növeli meg...

Remélem értettél valamennyit abból, amit írtam :)

2010. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:

Mintha én kérdeztem volna ezt.

Nem cigizem és nem drogozom,sosem rúgtam még be,bár tény,hogy szoktam alkoholt fogyasztani.A szokás a családi ünnepeket és néhány jó hangulatú estét jelent.Nem sminkelem magam agyon,sőt.Nem követek egy divatirányzatot mindenáron.Jól tanulok,szeretek ismerkedni-barátkozni és szerintem tisztelettudó vagyok (meg a szüleim ismerőseiktől is pozitív visszajelzéseket hallok általában).

Mégsem néz felém egy fiú sem.


De hé!

Ennek örülni kell.Vagyis szerintem.Ez még mindig jobb,mintha minden 2. pasi téged akarna és le akarna feküdni veled.

Majd eljön a mi időnk,amikor észre vesznek minket:)

15/L

2010. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Én megismernélek szívesen. :P



Előttem szóló, te biztos, hogy 15 éves vagy?:D

2010. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
De lehet hogy velem van a baj...néha úgy érzem, hogy úgy nézek ki mint egy r*banc...Lehet hogy megtévesztő a külsőm??Am köszi a válaszoktat!!Most egy kicsit jobban érzem magam :) csak olyan rossz várni...és várni...
2010. júl. 24. 17:57
 15/59 anonim ***** válasza:

már mint a 17:55 -ős biztos 15 éves?:D


am 16/F

2010. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
Oké, csináljuk klubbot myvipen, vagy facebookon, mert ez már unalmas... Mi az istenért kell azt gondolni, hogy veled van a baj? Szerinted helyes, hogy piálnak? Nem... Akkor az baj, hogy te nem?
2010. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
a lényeg,hogy te tudod:nem vagy r*banc.a pasik többségének amúgy is ez jön be nem véletlen ,hogy olyan sokan öltöznek így..
2010. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Miért nem közeledsz te a fiúkhoz?
2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:

15/F vagyok, megint. Nos igen, hidd el, én is elég sokat várok és várok, de nekem valamivel nehezebb, mert egy adott lányt keresek, egy adott személyiséget, aki mellett boldognak tudom magam érezni, és nem csak egy olyan barátot, akinek azt mondom puszta fellángolásból, hogy "szeretlek" és azonnal ő is ezt mondja, csak hogy kijelenthessük, van valakink.


A külső... nos én mindig azt tartom szem előtt, hogy normális, nem feltűnő, mégse monoton ruhákat hordjak, amikben jól is érzem magam, gondolok itt pl. stílusos ing, fekete farmer, garbónyakú felső, stb... ami a mai divathóbortban is elfogadott, mégis kényelmes és visszafogott.

2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Mert hogy öltözködsz?
2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!