Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van velem vmi baj? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van velem vmi baj? Vagy nem ez kell a fiúknak?

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Értelmes (szerintem),nem cigiző,berúgós minden hétvégén bulizós lány vagyok.Bármilyen témában elbeszélgetek.Szőke, hosszú hajam van, kék szemem, nem visszataszító külsőm van.Eddig még nem kaptam negatív kritikát a külsőmre.Akkor miért nem közelednek a fiúk??Félnek tőlem vagy mi??
2010. júl. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Igen jó lenne egy klub xD Am sztem egy kicsit majd visszafogom a külsőmet, mert lehet hogy vmikor túlr*bancosan nézek ki xD
2010. júl. 24. 18:02
 22/59 anonim ***** válasza:
ja és igen, 16/F, tényleg ennyi vagyok :) Vagyis még nem töltöttem be kereken a 15-öt, de nemsokára :)
2010. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Azért nem közeledek mert sztem a fiú dolga(lehet h régimódi vagyok)... amúgy meg hétköznapi cuccaim vannak...najó van egy magassarkúm meg egy párducmintás cicanacim és kb ennyi.
2010. júl. 24. 18:04
 24/59 anonim ***** válasza:
Hát... Ha az a cicanaci nemlenne, még normálisnak is tekintenélek... xD
2010. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
Hát... Ha az a cicanaci nemlenne, még normálisnak is tekintenélek... xD Nézzd meg a pózereket, minden olyan van...
2010. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
küldjé magadról 1 képet és megmondom neked az igazat h normális vagy e vagy...:DDDDDD
2010. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Azért nem közeledek mert sztem a fiú dolga(lehet h régimódi vagyok).


Akkor meg ne várd, hogy a pasi közeledjen feléd, ki vagy te hogy neked csak várni kell ölbe tett kézzel?Ha pasit akarsz ismerkedj velük, ha meg büdös az ismerkedés, akkor ne rinyálj hogy nincs pasid.Tudod a dolgokért tenni kell, nem pottyanik minden az ölünkbe.

2010. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Nem tehetek arról, hogy teccik xD Nem szoktam olyan sokszor hordani.
2010. júl. 24. 18:07
 29/59 BlacktigerXXX ***** válasza:
párducos cicanacit én Pesten a szemétégetőnél láttam anno. :D:D
2010. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

az, hogy ki a normális és ki nem, egy relatív fogalom. Lehet, hogy számodra az illető normális, míg egy másik ember szeméből pont hogy nem normális, mert ellent mondd mindannak, amit ő megszokottnak, jónak és szépnek talál.

15/F

2010. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!