Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van velem vmi baj? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van velem vmi baj? Vagy nem ez kell a fiúknak?

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Értelmes (szerintem),nem cigiző,berúgós minden hétvégén bulizós lány vagyok.Bármilyen témában elbeszélgetek.Szőke, hosszú hajam van, kék szemem, nem visszataszító külsőm van.Eddig még nem kaptam negatív kritikát a külsőmre.Akkor miért nem közelednek a fiúk??Félnek tőlem vagy mi??
2010. júl. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

elég ha szemezel vele egy darabig, ha ő is néz Téged, és látod a szemén, hogy nem épp azért néz, mert mindjárt elüt téged egy autó, és készül visszafojtani a röhögését, hanem mert te is tetszel neki, akkor nyugodtan integess, ha egyedül van, menj oda hozzá, próbálj vele "véletlenül" összefutni minél többször, és a végén telefonszám-email-msn cím csere, és sínen vagy :)

15/f voltam- igen megint :)

2010. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!De félek hogy nem tudunk dumálni semmiről sem!!!!!
2010. júl. 24. 18:27
 43/59 anonim ***** válasza:

Neeee :D Ez a legrosszabb amit tehetsz :)

Én amikor első randin voltam, végig azon agyaltam odaúton, hogy miről beszéljünk. A végén az ingem színéről kilyukadtunk valahogy a tanárok beszédstílusához... Szóval nem kell, sőt, NEM SZABAD ezen agyalnod :) Ez majd ott eldől. És ha nem tudsz vele semmiről sem beszélni, akkor pedig nem illik hozzád, hisz vélhetőleg nincs olyan közös témátok amiről beszélhetnétek... valamelyik nap szakítottunk a barátnőmmel, pont emiatt... úgy mentünk bele a kapcsolatba, hogy egyikőnk sem szeretett semmi olyat csinálni, amit a másik, ezért a végén 1 évnyi halogatás után szakítottunk...

15/F

2010. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Vegyünk egy példát:

Valahol vagyok,megteccik valaki,mit csináljak??Menjek neki "véletlenül"??xD vagy hogy kezdeményezzek?


Na, ez már helyes hozzáállás:)

Csak szólítsd meg, hoyg szia, hogy vagy, avgy bármit mondj neki, aztán kialakul egy beszélgetés, ennyi, nem nehéz ez.

Ne menj neki:D csak beszélgetés, aztán majd ő is kérdez, és megismerkedtek.

2010. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat:D sokat segítettetek
2010. júl. 24. 18:35
 46/59 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Biztos találsz egy megfelelő pasit, csak tegyél is érte, mert ha csak várod hogy majd kezdeményez egy pasi ("mert hogy az az ő dolguk" ami nem így van, mert ez 2010, egyenjogúság van) akkor várhatsz elég sokáig.Tegyél érte hogy jobb legyen és az lesz.
2010. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha beszélgetünk és azt mondja hogy "bocs de van barátnőm" ? mit reagáljak?
2010. júl. 24. 19:05
 48/59 anonim ***** válasza:
hogy 'jólvan, semmi gond, örülök hogy megismertelek!' nem kell túlreagálni. van nője van nője, nem tudsz tenni semmit sem ellene, nem kell ezen görcsölni.
2010. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

19:05

Azt, hogy "szerencsés csaj a barátnőd, de azért örültem hogy megismertelek."

2010. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
oké köszi :D
2010. júl. 24. 19:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!