Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel lehet úgy kelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet úgy kelteni egy férfi érdeklődését, hogy közben nem lát minket?

Figyelt kérdés

Kedves értelmes férfiak, a véleményetekre lenne szükségem. Beszélgetek egy férfivel az interneten, de nem társkereső oldalon, csak véletlenül bukkantunk egymásra. Jól eldumálgatunk, flörtölgetünk, és szerintem bírjuk egymást, de élőben még nem találkoztunk.

Én szeretnék találkozni, de kérdés, egyáltalán ő akar-e? Mit tegyek, hogy így, látatlanban is feltegye a kérdést, hogy találkoznánk-e?

Úgy ítélem meg, "jófej" csaj vagyok vele, kimutatom a tiszteletemet iránta, humoros vagyok, megkérdezem, milyen volt a napja, meghallgatom őt, ha valami nem úgy alakul ahogy terveztük, nem hisztizek. De van egy olyan érzésem, hogy ha ezt folytatom, lehet, hogy akkor is csak megmaradok jófej csajnak, akit nem fog kihívni a cibervilágból a valós életébe. Úgy érzem, hogy ez kevés. Mit tehetnék még?

Egyáltalán kedves férfiak, lehet ilyet, fel lehet úgy kelteni egy férfi érdeklődését, hogy közben nem lát minket?

Mindeközben persze bennem is ott van a félsz, mi van, ha nem is tetszik nekem élőben? Minél előbb utána kellene járni annak, hogy illenénk-e egymáshoz a valóságban is. Én legalább is úgy gondolom, jobb lenne ezt megtudni minél előbb, ő meg mintha nem gondolkozna ezen. De kérdés, akkor miért beszélgetünk nap mint nap...?

Talán rosszul csinálok valamit? Épkézláb tanácsokat kérek szépen...



2020. jan. 13. 23:30
1 2 3
 21/24 Rockarc ***** válasza:
41%

Kerdezo, nem kell mentegetoznod. Az RPG tipikusan muvelt emberek jateka. A barati korommel mind 40+-osak vagyunk es igy is jatszunk rendszeresen. Igaz havonta csak 1 alkalommal tudjuk osszeszervezni, hogy mindenki raerjen. Egy no, ha hosszutavu kapcsolatot szeretne, akkor praktikus, ha a szellemre koncentral a lelki es testi vonzodas csak utana jon. A leheto legjobb uton jarsz.


43F

2020. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szívesen leülünk, de kikapcsolni. És nem azért, hogy idegenekkel ismerkedjek ténylegesen. Mert ha azt akarom, azt máshogy teszem. De ez én vagyok. Nem bántásképp, de veled már ott hagytam volna az egészet, amikor céloztál rá, hogy bekavarsz-e valakinek ezzel, mert ő mennyit játszik.

Jó fej emberek vannak mindenhol, nem megvetendő, ha valaki megpróbálja, de én a leírtakból nem érzem, hogy kölcsönös.

2020. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Rockarc, külön köszönöm a te kommentedet :) Mindenkinek ment a pipa, köszönöm a válaszokat :)


End of the story: Egyik esti csetelés alkalmával, amikor már nagyon feszített belül a gondolat, mondtam neki, hogy nem szeretnék többet játszani az rpg oldalon. Elköszönt, másfél percen belül már nem tudtam neki válaszolni cseten sem.

Most, néhány nap múlva már mással játszik.

Hát ez van :)

2020. jan. 18. 18:17
 24/24 anonim ***** válasza:
30%

Nekem vannak ismerőseim, akik szintén online játék

(bár én soha neme játszom, nem is jegyeztem meg a nevét de valami szerepjáték volt, sajnos nem sokat tudok az ilyenekről) alkalmával találtak egymásra és összeillenek :) Szóval szerintem sem kell megvetni az ilyesmit

2020. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!