Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elveszítettem egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elveszítettem egy férfi érdeklődését, azt valahogyan fel lehet újra kelteni?

Figyelt kérdés
Bunkón viselkedtem vele,aztán olyasmiket mondott, hogy : csak néha vagyok vele kedves, nem adok jó kedvet / könnyedséget, és szerinte túl sokat várok el, miközben keveset adok.
2017. máj. 7. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaza volt, akkor kérj bocsánatot és mondd, hogy szeretnél egy esélyt, hogy bebizonyítsd, hogy jobb vagy ennél. 27/f
2017. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen fog menni, bár ehhez ismerni kellene azt, akit megbántottál.

Biztos időbe telik amíg visszaszerzed a bizalmát, érdeklődését, de az is lehet,hogy amennyiben ismét valami hasonló helyzetbe kerültök azonnal csalódott lesz ismét.


Viszont amiket leírtál indokként elgondolkodtató, hiszen nemcsak ebben az adott párkapcsolatban lehet probléma.


Értékelem azt, aki ezeket ki is mondta Neked, hiszen megtehette volna,hogy egyszerűen csak faképnél hagy.

2017. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért viselkedtél vele bunkón?
2017. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A gond az, hogy ez nem először fordult elő nálam, sajnos rossz természetem van.Próbálok valtozni, de nem sok sikerrel.

Ő is tapasztalta már ezt a korábbi ismerkedéseink alkalmával. Félig viccesen meg is jegyezte a randin, hogy már előre fél, hogy most mi lesz, mert minden eddigi alkalommal valami hisztit csaptam.

De ez sikerült a legdurvábbra...még aznap este kijelentette, hogy nem illünk össze, így megint nem lesz folytatás, mert a hisztivel elintéztem.

Utána bocsánatot kértem, de azóta nem keres, engem viszont nem hagy nyugodni.

2017. máj. 7. 11:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért voltam bunkó, mert azt mondta kapcsolatot szeretne, viszont végig úgy éreztem, hogy ez csak duma, így akar ágyba vinni, mivel ezzel régóta próbálkozik.
2017. máj. 7. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy őszinte pasi lehet, hinned kellett volna Neki ha egyszer kimondta,hogy ágyba szeretne vinni, majd azt,hogy komoly kapcsolatot szeretne, miért is ne lenne így?Sőt, attól még nem kellett volna ...undoknak...lenned Vele!
2017. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azért voltam bunkó, mert azt mondta kapcsolatot szeretne, viszont végig úgy éreztem, hogy ez csak duma, így akar ágyba vinni, mivel ezzel régóta próbálkozik."


Ezt hívják önbeteljesítő jóslatnak.


ágyba akar vinni->bunkó vagyok vele-> tényleg csak ágyba akar vinni, mert másra alkalmatlannak tart

2017. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!