Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elveszitettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elveszitettem vagy bekules lesz belole?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel oktoberben de par sms utan leis zartam akkor a dolgot mert tanulok es nem fert bele.


A pasi ujra megkeresett marciusban, elkezdtunk beszelni, taliztunk amennyit a szabadaido engedett.

En az elozo csalodasaim miatt nehezen engedtem az egesz kapcsolatnak es neki is habar nem volt nyomulos, inkabb nagyon kozvetlen, nagyon oda bujos, torodo es kedves. Nem lett volna baj csak nehezen birtam tartani a lepest.

Majd rakerdeztem, hogy mi lesz mikor vakaciozni megyunk kulon mert egy honaprol van szo es addig addig feszegettem a temat mig megkerdett, hogy tobbe nem akarom latni?

Nem tudom mi tortent vele a vasarnap ota, valamert megharagudott es jelenleg nagyon szukszavu, nem keres mint mindig maskor.

Ugy beszeltuk holnap talalkoznuk munka utan es megkerdett, hogy mit szeretnek tenni… Nem mondtam semmit de nyilvan megszeretnem beszelni, hogy mi van mert bant a dolog, hogy vegre mikor ugy erzem vele akarok lenni, nincs ketelyem mar o kisertodik. O azt hitte, hogy en ot nem veszem komolyan mert nem ugyanazt kapta vissza amit o nyujtott nekem. Azt is mondta, hogy ha nem tetszik amilyen akkor hagyjam el. Nem ezt szeretnem...


Szerintetek van esely folytatasra? Hasonlo tapasztalatok?


Mindketten 20 ev folottiek vgyunk.



2014. ápr. 25. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Finoman keresd fel. Hívd el valahova. Igyekezz minél több időt vele tölteni!

Figyelj a jelzéseire. Ne légy előtte a lépésben, de kövesd. Ha lép, viszonozd. Nézz rá úgy, hogy beléd szeressen.


Gondolatnak teremtő ereje van! Tanuld meg irányítani saját gondolataidat!


Menni fog.


Ha akárcsak aprósággal meg is bántasz egy férfit, akkor visszalép. A férfiak is érzékeny teremtések ám!

2014. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!