Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan viselkedik a "nem vagyok romantikus típusú" férfi?

Figyelt kérdés
Mire érti, hogy nem romantikus?

2017. máj. 4. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon relatív. Lehet, soha egy csokit sem kapsz tőle semmire, és egész életét a kanapén tölti, de lehet, hogy minden romantikus programban benne van, csak már a Titanic zenéje túl sok.
2017. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem fog üvegcipőt csinálni leánykérésre, nem fog térdencsúszni, nem fog veled csak azért naplementét nézni mert romantikus, nem nyekereg nem nyivákol.
2017. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Rádnéz...


"Hőj, bébe, csüccse csak ideja káromba! Héjj' ne ilyen gyorsan a' hun marad a söröm? Bonccsad csak fő, ezér' vagy"


Szóval inkább ne akard.

2017. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Emlékezett rá, hogy mennyire tetszik nekem egy hangulatos kis hely, és elhívott oda vacsorázni, amit én eléggé romantikus gesztusnak értékeltem. Utána sétáltunk a folyóparton. Ő állítása szerint nem romantikus, ezért merült fel bennem a kérdés, hogy pasiknál mégis mi számít annak.
2017. máj. 4. 20:09
 6/12 A kérdező kommentje:
2. Nálad miben nyilvánul meg? :)
2017. máj. 4. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nem szeret az érzéseiről beszélni, vagy nem tud, mondjuk mert így nevelték.
2017. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A "klasszikusan" romantikus dolgokat nem bírom. Térdelős lánykérés, hatalmas, túldíszített esküvő, lakás teleszórása rózsaszirmokkal, virágküldés, szerenád az ablak alatt...nem, azt hiszem ez nem nekem való. Ettől még vannak olyan gesztusaim, cselekvéseim, amelyek romantikusként könyvelhetők el, de ezeket a nagy többség inkább furcsának vagy betegesnek tartaná...
2017. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vagyok romantikus, nagyon erőltetettnek tartom például a szerelmes versek szavalását, egymás idétlen, túlzó becézgetését, a "szeretlek" használatát kötőszóként, meg hasonlókat.

Mindazonáltal volt már olyan, hogy adtam egy szál rózsát egy lánynak, de akkor szerelmes is voltam.

2017. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5: na erre írtam az #1-ben, hogy relatív. Nekem a program kifejezetten omantikus, csak szerintem sokan tagadják, nehogy nyalasnak gondolják őket.
2017. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!