Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örök kérdőjel marad? Miét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök kérdőjel marad? Miét viselkedik így egy férfi, azaz inkább fiú.21L

Figyelt kérdés

Az egyik fiú ismerősömről lenne szó.


Jó ideje, már hosszú hónapok óta kinyilvánítja, hogy mennyire tetszem neki.


Párkapcsolatban él, de szerintem valami nincs rendben a kapcsolatával, mert egy férfi, aki szerelmes, nem csinálja ezt.


Az elején persze tényleg azt hittem, hogy csak viccel, illetve a dolgokat, érdekes kérdéseket, mindig csak a kíváncsiságára fogta. Aztán rájöttem, hogy nem vicc, csak ilyen furán adja elő magát. Kissé önbizalom hiányos és önértékzavaros.


Egy idő után megkedveltem, bizalmat szavaztam neki, mert ő megszavazta nekem, tett a dolgokért. Sokan furcsállották ezt a fene nagy jóbanlevősdit, de barátság volt(?), illetve alapjáraton magánügy.


Persze rájöttem, hogy valószínűleg főleg azért barátkozott velem, mert tetszem neki, de mivel igazából nekem is tetszett ő, elfogadtam.


Olyan dolgokba belement, ami szerintem nem elfogadható semmiképpen, kivéve, ha valaki szingli.


Nem vagyok az a merész típus, szingli férfiakkal is nehezen indulnak be a dolgot. Sok gátlás van bennem és zárkózott is vagyok. Tehát magától értetődik, hogy mikor próbált közeledni, nem kapott szabad utat.


Na de mivel ez már régen így ment, és mivel sokáig lássuk be ez nem állapot, gondoltam tisztázni kellene a dolgot.


Nagyon sokáig kerültem a témát, nem mertem beszélni se arról, hogy miért viselkedik így, pedig szívem szerint én össze is jönnék vele, ha teljesen más lenne a helyzet, pl. szingli lenne.


Meglepetésként megijedt attól /legalábbis úgy jött le nekem/, hogy tisztázni akarom ezeket a dolgokat, pedig ő is szerette volna ezt megbeszélni. Magyarán megkerülte a 'szembesítő show-t'.


Továbbra is jóban vagyunk, de továbbra sem tudom, hogy mi miért történt és hogy ezután mi lesz?


Érdekes módon bizalmi kapcsolatban vagyunk, mégsem tudok vele bizonyos dolgoktól beszélni, amire igazából nem számítottam. Azaz kinyilvánította, hogy mennyire tetszem neki, de dűlőre nem jutottunk.


Miért viselkedik így? Ha olyan nagyon boldog lenne a barátnőjével, szerintem nem csinálná ezt. Vagyis én nem csinálnám fordított esetben.


Szerintetek?


2015. máj. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veled beszélgettem itt nemrég erről a témáról? :)
2015. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mivel senkinek nem beszéltem még erről, miért?
2015. máj. 29. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Éretlen és a meglévő párkapcsolatát nem tudja megbecsülni.

Valószínűleg ha bejönne a képbe egy harmadik lány, aki lefeküdne vele vagy viszonozná a flörtölést, vele ugyanúgy kikezdene, tehát ne vedd rossz néven és nem bántásból mondom, de naiv vagy, ha azt gondolod ez a te személyednek szól, csak miattad kacsint ki a meglévő barátnője mellől.


Aki ennyire lazán ingázik jobbról balra, annak bárki megfelel amíg külsőre fedi az ízlését.

2015. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!