Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel lehet úgy kelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet úgy kelteni egy férfi érdeklődését, hogy közben nem lát minket?

Figyelt kérdés

Kedves értelmes férfiak, a véleményetekre lenne szükségem. Beszélgetek egy férfivel az interneten, de nem társkereső oldalon, csak véletlenül bukkantunk egymásra. Jól eldumálgatunk, flörtölgetünk, és szerintem bírjuk egymást, de élőben még nem találkoztunk.

Én szeretnék találkozni, de kérdés, egyáltalán ő akar-e? Mit tegyek, hogy így, látatlanban is feltegye a kérdést, hogy találkoznánk-e?

Úgy ítélem meg, "jófej" csaj vagyok vele, kimutatom a tiszteletemet iránta, humoros vagyok, megkérdezem, milyen volt a napja, meghallgatom őt, ha valami nem úgy alakul ahogy terveztük, nem hisztizek. De van egy olyan érzésem, hogy ha ezt folytatom, lehet, hogy akkor is csak megmaradok jófej csajnak, akit nem fog kihívni a cibervilágból a valós életébe. Úgy érzem, hogy ez kevés. Mit tehetnék még?

Egyáltalán kedves férfiak, lehet ilyet, fel lehet úgy kelteni egy férfi érdeklődését, hogy közben nem lát minket?

Mindeközben persze bennem is ott van a félsz, mi van, ha nem is tetszik nekem élőben? Minél előbb utána kellene járni annak, hogy illenénk-e egymáshoz a valóságban is. Én legalább is úgy gondolom, jobb lenne ezt megtudni minél előbb, ő meg mintha nem gondolkozna ezen. De kérdés, akkor miért beszélgetünk nap mint nap...?

Talán rosszul csinálok valamit? Épkézláb tanácsokat kérek szépen...



2020. jan. 13. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Háttt...sztem te most jöttél le a falvédőről: FOGLALT a pasi, ennyi. :)

Unatkozik, ego növelőnek, társalkodó nőnek kellesz.

2020. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Persze, szerintem simán :)

Sőt, néha egy lány, akivel csak beszélgetünk még jobban elkezdhet érdekelni, mint akinek csak a fotóit láttam de nem váltottunk egy szót sem

2020. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Második, és menny idő után hívnád el randizni?
2020. jan. 14. 00:08
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Oké #2-es, de ha felkeltette a figyelmed, akkor minden megteszel, h realizálhasd, h találkozz vele minél hamarabb. De legelőször is ha mást nem fotón kíváncsi vagy rá. Itt még ez sem történt meg...
2020. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam ilyen helyzetben, többet sem akarok lenni. Pont azért amit te is írtál. Nagyon kijottunk a nővel, sosem láttuk egymást és bizony sokat gondolkodtam, hogy akarom e látni. Mert ez úgy egy szuper "kapcsolat" volt de ha találkozunk és nem leszünk szimpik egymásnak megette a fene. Na de rászántam magam. Elhívtam találkozni. Nem kellett volna. Elkezdte írogatni, hogy már nincs hosszú haja, hogy picit fel is szedett az utóbbi időben stb... Többet nem írtunk.


Szóval igen, fel lehet kelteni az érdeklődést de tényleg kérdés, hogy nem e foglalt és, hogy mi lesz ha nem így képzelted el őt. Ami a találkát illeti simán írd meg, hogy mi lenne ha talakoznátok..

2020. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen megértem, amit írsz. De ha meg nem szánod rá magad sosem, akkor meg ki tudja meddig eszi az agyadat a gondolat, nem?

Ahogy most az enyémet is :D

Most, hogy belegondolok, át is érzem, én magam is be lennék tojva a találkozástól, hisz akkor egy nagyon jó barátot is veszítenék.

Talán az lenne ha jó megoldás, ha bűn rondának is tartjuk a másikat, attól még barátok maradhatnánk :D

2020. jan. 14. 00:27
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan Kérdező, ne ámítsd magad, te nem barátot szeretnél, már most többet érzel iránta, mint barátság...
2020. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Igaz baráti kapcsolat (nő/nő) esetén van hasonló tapasztalatom. A külsőn valoban belehet fürödni. Volt akit neten ismertem meg a barátaim közül, a tulajdonságai alapján összeraktam egy képet a fejemben és teljesen életért tőle. Úgy is nagyon fura volt, hogy nem akartam kapcsolatot tőle, hát még ha szerettem volna.

Vesd fel neki a képcserét, te is csalódhatsz. Nem találkoznék olyannal akiről egy fotót sem láttam

2020. jan. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Rockarc ***** válasza:
67%

Szerintem nyugodtan lehetsz direkt, ha mar a baratsag megvan. Eloszor kerdezz ra a kapcsolati statuszara. Ha nem kapja fel ra a fejet, akkor kesobb kerdezd meg, hogy merre lakik, melyik varosban keruletben. De lehet ezeken mar tul vagytok. Akkor pedig mar nagyon direktben kerdezd meg, hogy oda mesz a kornyekre, vasarolni, moziba, kajalni, akarmi es nem inna meg veled valamit, ami koffeint is tartalmaz. Legkesobb ott el fog valni, hogy mi az abra. Ha nemleges valaszt kapsz, akkor tudod, hogy az neked szol, megha cselesen az esemenyre valo meghivasra mond nemet. De talan igy neked sem faj annyira.


Ha nagyon radstartol meg bokol, fenykepet ker stb, akkor erdemes huteni a kedelyeket. Ne az legyen, hogy mire talalkoztok mar annyira idealizal, hogy egy bomba no is csalodas lesz szamara.


43F

2020. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

3# Egyénfüggő, ha szimpatikus, akkor természetesen minél előbb, annál jobb

4# Persze, nyilván fotón is kíváncsi lennék rá

5# Ez sajnos benne van a pakliban :/

2020. jan. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!