Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok férfival semmiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok férfival semmiről beszélni. Hogy kelthetném így fel egy férfi érdeklődését?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a sport a filmek stb..

egyszerüen lefagyok és megáll a beszélgetés vagy el se kezdődik.


2018. febr. 26. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok a házba ill neked is amiket használtok, azok el is romolhatnak.

El hívhatod nézze már meg ezt azt ha oda kerül a sor.

Hát igen, egy férfivel a sminkelésről shoppingról nem beszélhetsz, nem jellemző.

A amúgy kissé baj hogy semmi se érdekel, így nehéz vmit elkezdeni..

2018. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát...így eléggé nehezen.
2018. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vágyai, álmai, céljai? Csomó dolog van amiről lehetne beszélni. Hány éves a férfi, honnan ismered?


Bárhogy fel tudnád kelteni az érdeklődését ;)

f.

2018. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne már, egyáltalán semmilyen film nem érdekel?
2018. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az élet nehézségeiról, jó dolgairól csak tud általánosan beszélni szinte mindenki.
2018. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azok engem sem érdekelnek. :p az ilyenek azok, akik sört vedelnek egèsz nap a fotelben.
2018. febr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem minden férfit érekel a sport. Engem hidegen hagy. Én fotózok pl, ez érdekel, meg az IT világ, a világpolitika, a világban zajló események. Engem meg a szappanopera/valóságshow/TV előtt ülő nők nem vonzanak pl. Nincs velük semmi közös, taszítanak ezek a dolgok. Na meg a "tehetségkutatók". Mindenki más.


Nekem az intelligencia szexi.


27/F

2018. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egy pasit keresel magadnak, akkor lényegében mindegy, hogy miről beszélsz, csak ne legyen hülyeség. Ha bír téged, akkor valszeg el fogja nézni. 19/F
2018. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagy kérdezek. Pl mit csinàlsz hogy telt a napod es reagálok rá keresem a párhuzamokat.

Pl multkor irta hogy mit főz de el nem tudom képzelni mert olyan a kaja neve amit soha nem hallottam igy a téma az lett hogy hogy szeret jol tud e főzni en meg miket tudok szereti e ő is az éttermeket es sztoriztunk pàrat.


Vagy eleve rairsz te mit csinalsz epp.

Pl mész valahova küldesz képet es sztorizgatsz miert hova mi a célod. Pl megtanulni gitàrozni vagy akàrmi. Erre ő felel hogy ő is tud vagy ő pl màst tud es ismét sztorizgatások

2018. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek a WoW karaktereitekről. :D
2018. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!