Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a rendes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a rendes férfiak a 20-25 korosztályból?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, de 21 évesen nem találok egy rendes férfit.Vagy anyuci pici kedvence, gépőrült, azt sem tudja hogy kell bánni egy nővel, mert gyerekes...Hol találok olyat, aki kedves,biztonságban érezhetem magam mellette, érezteti , hogy A NŐ vagyok számára, aki támaszom is tud lenni.Komoly, tanult lány vagyok, csendes, de nagyon kedves, házias és csinos is, de már kedzem megérteni , hogy a korosztályombeli fiúk helyett miért 30 körülieket keresnek a 20-22 éves lányok..

Csak szerintem gyerekesek manapság a 20as fiúk?


2010. júl. 20. 14:01
1 2 3
 21/30 Beviz Elek ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, de tudom, hogy NEM itt fogjuk megtalálni a leendő párunkat.


Amúgy ez egy kicsit érdekes téma. Tudom, hogy nem egyformák a lányok, de az utolsó barátnőm baja pont az volt, hogy a meló miatt nem tudtam eleget foglalkozni vele. (aláírom, tényleg volt olyan hét amikor 4*24-et melóztam)

Az sem tetszett neki, hogy én egy Suzukival tudtam hordozni a p.csáját. Az azelőtti barátjának az apja adott egy régi Mercit. De az Merci volt nem Suzuki.. A másik, hogy mivel a srác nem melózott, volt ideje, hogy állandóan vele legyen. Nekem nem ment...


És az igazat megvallva én megértem hogy ha valakinek olyan srác kell aki rengeteget vele tud lenni. Minek van párod ha egyedül vagy? Szóval jó az ha valaki anyuci pici fia és mindent megkap :)


Vagy esetleg olyanról álmodoztok, hogy minden srác jól keressen napi 4 óra melóval?

2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen igényekkel ne ifjú felnőtt pasit keress, hanem 26-32-éves férfit. 20-25 között még egyetemisták, isznak buliznak élvezik az életet(tisztelet a kivételnek) és szerintem ez így van jól, majd túllesznek rajta, kinövik és akkor jön el amit te elvársz.
2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
meg tudjátok ahelyett hogy ismerkednétek ,csak az általánosítás megy,ez a nagy baj.....
2010. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

egyet kell értsek veled. én is azt hiszem, hogy eléggé komolytalan az átlag. de mondok egy elgondolkodtatót. én hasonló lányt keresek mint te, csak nem találok. lányok között is ritka a rendes. aki szép az általában beképzelt, rib#nc, komolytalan, partyőrült. ha érdekel egy eszmecsere írjál privit

22f

2010. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Na 20F vok


nekem most van egy 19 éves csajom, akinek ilyen gondja nincsen velem, és én is tökéletesen megvok vele,

De ettöl most mind tekintsünk el,

és tegyük fel hogy nincs, és miért is nem keresnék mégegyet?

MErt sok korombeli csaj már összeköltözésben gondokozik, meg család alapításban(han em is gyerek, de közös teher viselés és stb)

Na én meg még 25 éves koromig az egyetem rabigája alatt görnyedek, és nem rögtön családdal kezdeném,

Hanem, ha kicsit késve is, de hobbival, sportkocsival, haverokkal, ezt úgy 30-35 ig.

Aztán mikor ezekböl 5-10 év alatt kinövök, és lessz elég pénzem is, jöhet a család, gyerek, feleség, közösteherviselés, franciaágy meg minden.

De addig amíg nem éltem ki magam legalább egy álmomban, addig semmi és senki rá nem vesz arra hogy lekössem magam ilyenekkel.


Nagy mázli, hogy a párom is ilyen beállítotságú:)


gépbúza se vok, igaz néha rosszab napokom más haven nem marad csak a monitor,

anyucipici gyermeke, hát 16 éves korom óta mindenféle melót csinálok, ami a szakmámba vág, szal lassna kijelenthetem, hogy mindenhájjal meg vok kenve.

mondjuk a gépkocsik szinte már betegesen rögeszmmé válltak, de legyen annyi elég, hogy nem minden percben erröl áradozok.



És válasz röviden, sztem sok férfi 30 asként akar csak családba gondolkozni, addig még szeretné fiatalnak érezni magát végre élni és saját magára pazrolni a pénzét pár évig, és menekülni minden családot akaró 20 éves nőtöl.

Nekem legalábbis eszméletlen őrület lenne, hogy ha kiesek fősulirol, és nem élhetném át azt, hogy száguldozok a kocsimmal, költhetem a pénzemet ahogy én akarom, hanem rögtön durrbele puff gyerek és ház meg stb.

kb. mint a soproni ászok reklámok:D



mellesleg nehogy azt hidd, hogy egy 18-25 éves csaj, aki már komoly nőnek és felnőttnek hiszi magát nem idegesítő, na pont ezért csinál sok 20as csávó mást.

2010. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
balról a negyedik fiók.
2010. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Akor én le vagyok tojva? MErt 21 éves vagyok és normális? Nem iszom, nem bulizom, meg hasonlókat. Azért nem lehet barátnőm, mert 21 éves vagyok és azt hiszik, hogy olyan vagyok mint a többi? Esélyem nincs a nálam fiatalabb korosztályból, mondjuk a 17-től kezdődően, mert szerintük nem elég érettek a hapsik egy kapcsolathoz.. Pfh aszt hiszem hagyom is a lányokat...

21-évesen még egy barátnőm sem volt, mert mindenki úgy gondolja, hogy az idősebb pasik a menők...

Mert vannak kocsijaik, meg pénzük. Szóval le vagyok szarva, mert nem vagyok 5 évnél idősebb...

Szomorú vagyok, de nagyon.

Azt hiszem feladom...

Ma már ki járna egy nagyotthallóval, mert mindenkinek a tökéletes kell...

A normális pasik vagy foglaltak, vagy megbújnak valahol, vagy nem érdekli őket a párkapcsolat. Esetleg rossz helyen keresel, ha szabad ezt a kifejezést használnom...

Bocsánat a kirobbanásért, de le szerettem volna írni mindezt...


Azért még a remény él bennem, hogy lesz barátnőm...Egy normális...

2010. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia!Én az vagyok,akire szerintem te neked szükséged lenne.Remélem:)Kérlek ha szeretnél megismerkedni velem irj emailt,s felveszem veled a kapcsolatot.:)


26f

2010. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedves KÉRDEZŐ!


Úgy vélem, hogy én tudok bánni a nőkkel. Elég kedves és gyengéd vagyok. Írj privát üzenetet, és lesz, ami lesz.


F21

2010. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
egyik az enyém! azért tűnt el!!!
2010. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!