Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a rendes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a rendes férfiak a 20-25 korosztályból?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, de 21 évesen nem találok egy rendes férfit.Vagy anyuci pici kedvence, gépőrült, azt sem tudja hogy kell bánni egy nővel, mert gyerekes...Hol találok olyat, aki kedves,biztonságban érezhetem magam mellette, érezteti , hogy A NŐ vagyok számára, aki támaszom is tud lenni.Komoly, tanult lány vagyok, csendes, de nagyon kedves, házias és csinos is, de már kedzem megérteni , hogy a korosztályombeli fiúk helyett miért 30 körülieket keresnek a 20-22 éves lányok..

Csak szerintem gyerekesek manapság a 20as fiúk?


2010. júl. 20. 14:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
elmentek a kocsmába
2010. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
küldj egy privit, és megbeszéljük:)
2010. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

1 biztos velem van:-)


Egyébként műszaki gondolkodású, ha nem is gép őrült, és kicsit anyucipicifia, mégis nőként kezel, és adott esetben képes lesz önállóan élni-velem. Szóval ne add fel:-)

2010. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ez abszolút személy függő. Lehet, hogy fiúból több az értlen, de rengeteg éretlen érzelmű, gondolkodású csajjal is találkoztam. Amúgy ha ez van a fejedben, hogy a 20-on éves pasik éretlenek, és ilyen szemüvegen keresztül nézed a világot, olyan pasikkal is fogsz találkozni. -> a vonzás hatalma... 25/F
2010. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, bár én 19 éves vagyok. :D
2010. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék általánosítani"


Akkor ne tedd.

2010. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 22éves srác vagyok. Sztem ebben benne van a neveltetés kérdése meg az is hogy milyen környezetben nőtt fel. Mert aki alá rakják a házat és kocsikat az nem fog semmmit se megbecsülni.. és a nőket sem..mert legfeljebb megfizeti őket.v mindig lesz vki aki a pénzéért szereti.

DE aki viszont átlagos családból jött, ahol mindenki dolgozik h megéljen a család..az mindent megbecsül. Mindenért Ő dolgozik meg..stb. És ez a gondolkodásán is meglátszik. Hisz fiatalon neki is dolgozni kell..és olyat fog választani aki hasonlít hozzá..majdnem mindenben..

Bocsi ha túl hosszú lett:D Ha gondolod írj privit szivesen beszélgetek veled

2010. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok.Közép sulis korom óta dolgozok, akkor iskola mellett, most már rendes állásom van, de a legtöbb mindent magamnak kellett megtanulni és megtapasztalni az életben.Most legfőbb vágyam hogy elhagyjam a családi fészket és magamnak éljek a saját lábamon.Úgy érzem ez mindenképp szükséges ahhoz hogy tovább komolyodjak.Viszont ami a legjobban bánt hogy nincs mellettem egy olyan lány, akit szerethetnék!:S
2010. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

normális fiú normális lányt keres

gondolom ezért nem találsz normálisat :S

2010. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ja és gondolom ultra defektes vagy mint a többi lány aki azzal jön hogy neki semmi baja, tökéletes, de kerülik a fiúk :S
2010. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!