Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a rendes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a rendes férfiak a 20-25 korosztályból?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, de 21 évesen nem találok egy rendes férfit.Vagy anyuci pici kedvence, gépőrült, azt sem tudja hogy kell bánni egy nővel, mert gyerekes...Hol találok olyat, aki kedves,biztonságban érezhetem magam mellette, érezteti , hogy A NŐ vagyok számára, aki támaszom is tud lenni.Komoly, tanult lány vagyok, csendes, de nagyon kedves, házias és csinos is, de már kedzem megérteni , hogy a korosztályombeli fiúk helyett miért 30 körülieket keresnek a 20-22 éves lányok..

Csak szerintem gyerekesek manapság a 20as fiúk?


2010. júl. 20. 14:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Attól h valaki gépőrüölt az még nem jelenti azt h nem tiszteli a nőket és nem kezeli a nőket NŐKÉNT!
2010. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Megnősültek. Legalábbi a 25 évesek.
2010. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
basszus ezt én is megakartam kérdezni én se találok a saját korosztályomban fiukat olyan egyedül vokkk:s
2010. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A rendes férfiak már 28-32 évesek és vannak olyanok akik keresnek egy rendes nőt!29/F
2010. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
25 éves rendes fiu vagyok, engem meg pont azért kerülnek a lányok mert nem vagyok bunkó. 2 barátnőm hagyott már el vmi "izgalmasabb" pasiért, mert unalmas volt számára a kapcsolat.. pedig tényleg szerettem őket és velük akartam lenni. Ezek után jobb egyedül.
2010. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Akiket keresel, azoknak már van párjuk.

Egyébként nekem is gyanús, hogy lenne ilyen a közeledben - de észre sem veszed, mert nem elég izgalmas.

2010. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, és sok 20 fülötti "komoly" pasit [már majdnem férfit] ismerek...

ha debreceni vagy, ajánlhatok néhányat....:D (:

L.

2010. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
NÁLAM VAN EGY Bí! Kedves, rendes, nem dohányzik, ugyanolyan beteges mint én, vicces,egész helyes, jó az ágyban...mmm...19/L
2010. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Sajnos én is emiatt vagyok kicsit rosszkedvű, mert még eddig egy normális lánnyal sem tudtam összejönni. Egyszer próbálkoztam, és úgy érezteem hülyének nézett engem. Pedig levelet is írtam neki. De nem jött ösze. Ezzel nem is lenne gond, de néha annyyira lenézik az esetleges udvarlókat, hogy elveszik az önbizalmukat...

Pedig 21 éves vagyok és FFI. Úgy érzem kezdem feladni ezt a dolgot, pedig próbáltam többször is lépni hasonló ügyekben...

Ha gondolod és csak beszélgetni szeretnél, szívesen meghallgatlak.

Üdv.

2010. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
ne adjátok fel!!!!senki se!!!csak beszélni kell!! nem nehéz!!!!!!
2010. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!