Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyennek kell lennie egy lánynak, ahhoz, hogy tetszen a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nekem egy ilyen lány mondta, hogy ha akarok pasit akkor normálisnak kéne lennem. Szerintem eléggé normális agyok, de ő kifejtette, hogy szerinte mi a normális:

- hetente 2szer eszik húst, amugy salátát.

- visszautasítja a hotdogot, hamburgert, kólát. Csak bubmentes vízet iszik és csak otthon eszik vagy étteremben esetleg.

- heti 6szor miniszoknyát/szoknyát hord, max. egyszer vesz fel nadrágot.

- kivágott top kötelező.

- aranybarna bőr, még télen is.

- smink mindenhova, ahova megy. Anélkül nem lehet menni. De nemám csak spirál emg szemcerka, hanem rendes modellsmink.

- Barátnőkkel naponta talizás.


Szerinte ezek kellenek egy srácnak, a többi csaj (mint pl. én) nem is kell nekik. Szóval azt ajánlja hogy énis válljak ilyennék, ő szívesen segít, most is épp egy 14(!) éves lányt alakít át!

Hát döbbenetes!

Azonal modntam, hogy kösznem!

Ez normális?

20/L


2010. júl. 19. 17:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy hülye pííícsa.. de tudod mit, szenvedjen csak az ilyen a hülye salátáival meg a modellsminkjével, én eszem-iszom boldogan a lángost, hamburgert meg a sört, szoliban életemben egyszer voltam, buliba 40 perc alatt elkészülök hajmosással együtt és minden ujjamra akad pasi így is.
2010. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Azért elképesztő, hogy egy 15 éves lánynak is több esze van, mint egy nála 5 évvel idősebbnek, nem?=) Egyszerűen szét van csúszva már ez a világ. A szülők azért nevelik rosszul a gyerekeiket, mert az ő gyerekkorukban túl sok a rendszer által gyártott rosszban volt részük és mivel a rossz megragadt bennük, úgy nevelték a gyerekeiket, hogy szabadabbak legyenek stb., és épp ezzel cseszték el őket. Hiába változtatod meg egy ember véleményét a világról, ott van a többi a 6 milliárdból.

A kérdésre felelve pedig: Nem, abszolút nem ilyennek KELL lennie egy lánynak. A barátnődnek valószínűleg az anyja nem állított fel a lányban semmilyen értékrendet, és nem tanította meg a lányát arra, hogy egy nőnek hogy kell nőnek lennie. Ez a lány csak egy szánalmas p*csa.

L/17

2010. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Normális hogy visszautasítottad a "segítséget". A lány már kevésbé...

21f

2010. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Jaj ne.

Nekem ez nem jön be... az én barátnőm imádott fagyit falni, szerette a sört (ennek ellenére nagyon vékony volt), hosszú szoknyát viselt és blúzt meg pulcsikat. Alapból kreol volt, de nem szoliztattam volna amúgy sem :) Sminkelt mondjuk rengeteget, de nem volt egyáltalán ilyen műcicababa...


Humbug, hogy ez kell a srácoknak, csak a bunkó műpávák buknak rá, de azok még beszélni se tudnak, olyan retardáltak. Vannak csinos srácok, akiknek nem jön be, ha valaki közönséges, ne aggódj :)

2010. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!