Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyennek kell lennie egy lánynak, ahhoz, hogy tetszen a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nekem egy ilyen lány mondta, hogy ha akarok pasit akkor normálisnak kéne lennem. Szerintem eléggé normális agyok, de ő kifejtette, hogy szerinte mi a normális:

- hetente 2szer eszik húst, amugy salátát.

- visszautasítja a hotdogot, hamburgert, kólát. Csak bubmentes vízet iszik és csak otthon eszik vagy étteremben esetleg.

- heti 6szor miniszoknyát/szoknyát hord, max. egyszer vesz fel nadrágot.

- kivágott top kötelező.

- aranybarna bőr, még télen is.

- smink mindenhova, ahova megy. Anélkül nem lehet menni. De nemám csak spirál emg szemcerka, hanem rendes modellsmink.

- Barátnőkkel naponta talizás.


Szerinte ezek kellenek egy srácnak, a többi csaj (mint pl. én) nem is kell nekik. Szóval azt ajánlja hogy énis válljak ilyennék, ő szívesen segít, most is épp egy 14(!) éves lányt alakít át!

Hát döbbenetes!

Azonal modntam, hogy kösznem!

Ez normális?

20/L


2010. júl. 19. 17:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes a legtöbb pasinak ilyen csaj kell,még a kicsit csúf pasinak is(ismerek párat)...akkor hogy is van ez?

valamelyik írta,hogyha nem ilyen vagy akkor nem tudsz párt találni magadnak-hát van benne némi igazság. A normális lányok már eltűntek(vagy legalábbis elég ritka),és egyben a normális pasik is.

2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

17:25


Már bocs de hogy írhatsz ilyet? Van normális lány és meg pasi is, csak keresni kell. Sokat. Ez van.


Ha nem mindenki azt a pár hülyét követné, semmi gond nem lenne. Kolyan mondom ha kitalálnák hogy a kakiszag a menő, és attól tapadnak a nők/férfiak, pár ember tuti fossal kenegetné magát... ilyen szinten van a világ.

2010. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy ezt veszem észre.Sajnálom,ha az igazat látom.

Vannak normálisak,csak nagyon nehéz találni ebben az elb@szott világban.

2010. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A baráti társaságomban több huszonéves szingli fiú van, helyesek, normálisak. Normális, komoly barátnőt viszont nem találnak maguknak, többek között pont az ilyen lányok miatt. Próbálkoznak velük, 1-2 hónapig elvannak, de utána sírva menekülnek az ilyen nőktől, úgyhogy, akiről látják, hogy ez a kategória, elviszik egy körre aztán ciao.
2010. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
69%

OMG.

de jó, h nem olyan helyen szocializálódtam.

2010. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%
Hiába nézel ki jól, ha bunkó vagy... Nem csak a külső a fontos nekünk, fiúknak ;)
2010. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Akkor a válaszom ezekre amiket írtál:


-Nekem tök mindegy, hogy mit eszik, de tartsa a formáját.

-Ugyanaz, mint előbb.

-Kényelmesen, de igényesen öltözködjön, ne szűkülős szarokat stb hordjon.

-Itt is ugyanaz, mint előbb.

-Édesmindegy, hogy milyen a bőrszíne, lényeg, hogy jól nézzen ki.

-Minimális smink, azt is csak buli vagy ünnepekkor, mert undorító.

-Akkor talizol velük, amikor akarsz, és nem hinném, hogy pont egy ilyen dolog vonzza a pasikat xD


Ennek a csajnak meg mondd meg, hogy este vágom egy első és egyben utolsó menetre, mert kb ennyit ér ő.

2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenetes a barátnőd.S óriási tévedésben van.Ne hagyd magad átalakítatni.Nevetséges.Hol olvasta ezeket?Vmi pics@ újságba?Miről beszél?Az étkezésen kibuktam...mond meg a barátnődnek akinek esze semmi hogy egy csaj/szerencsések/alakja nem azon múlik mit z@bál,ez az 1ik a másik nem a kaja számít hanem a mozgás a sport.Smink?Mert ő úgy gondolja ha 1vakolat van rajtad úgy bejössz?Mekkora gáz.A férfiak a természetes nőket szeretik.S ha egy nő szép,az smink és agyonszolizott bőr nélkül is az!1 jó nő miniszoknya nélkül is jó nő melegítőgatyóba s tornacipőbe!Ennyit erről.A barátnőd egy full buta nő azt kell hogy mondjam.1 nő attól lesz szemrevaló hogy van egy kisugárzása,csillog a szeme s sokat mosolyog.Ezt jobb ha tudatod a kultúrált csajjal.28/F
2010. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
JA ÉS A BARÁTNŐD SÚLYOS ÖNBIZALOMHIÁNYBAN SZENVED.:D. A KÖVETKEZŐ LÉPÉS MÁRCSAK A PÓTHAJ,A SZILIKON MELL,S PÁR ÉVEN BELŰL/AZ AGYONSMINKELÉS,S SZOLI MIATT/BOTOX KEZELÉS:D
2010. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

nos, leírom, hogy én milyen vagyok, igaz, én kicsit fiatalabb vagyok nálad, de:

-nem eszem salátát, imádom a kolbász, a szalámit, és a csirkeszárnyat, húst hússal :D

-hotdog az isten. hamburgert csak néha, drága. kóla, és bubisvíz jó, bár bubis vizet gyakrabban iszom, mint kólát. egy héten max.3-4 napot vagyok otthon,ha csak otthon ennék, már elfogytam volna.

-miniszoknya nagyon ritkán, inkább rövidgatya.

-nem mélyen kivágott topokat hordok, csak annyira, hogy ne izzadjon be a mellkasom, mert az kellemetlen.

-a szolizott bőr csúnya. :D

-smink max. koncertre, többnyire csak alapozó van rajtam, néha az sincs

-barátnőkkel találkozással alapból nem lenne semmi gond, bár nekem több fiú haverom van, mint csaj.


kb. pont a barátnőd ellentéte vagyok, köpök az ilyen ribancokra :D mégis vékony vagyok, de úgy, hogy nem sanyargatom magam, és jól is érzem magam. (170cm/53kg) nahát, és mégis van egy szerető, rendes, normális barátom, már 5 hónapja, aki nagyon szeret, úgy, ahogy vagyok, és nem csak 1-2 éjszakára kellek neki... ő is undorodik az ilyen műnőktől, és ha elkezdek sminkelni, rögtön kérdezi, hogy minek... meg ő tömi belém a kaját, hogy nehogy éhes leszek :D


nem sanyargatom magam, nem nézek ki egy olcsó k*rvának, és még egy normális kapcsolatom is van... azt hiszem én választottam a jobb életstílust.


15/L

2010. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!