Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyennek kell lennie egy lánynak, ahhoz, hogy tetszen a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nekem egy ilyen lány mondta, hogy ha akarok pasit akkor normálisnak kéne lennem. Szerintem eléggé normális agyok, de ő kifejtette, hogy szerinte mi a normális:

- hetente 2szer eszik húst, amugy salátát.

- visszautasítja a hotdogot, hamburgert, kólát. Csak bubmentes vízet iszik és csak otthon eszik vagy étteremben esetleg.

- heti 6szor miniszoknyát/szoknyát hord, max. egyszer vesz fel nadrágot.

- kivágott top kötelező.

- aranybarna bőr, még télen is.

- smink mindenhova, ahova megy. Anélkül nem lehet menni. De nemám csak spirál emg szemcerka, hanem rendes modellsmink.

- Barátnőkkel naponta talizás.


Szerinte ezek kellenek egy srácnak, a többi csaj (mint pl. én) nem is kell nekik. Szóval azt ajánlja hogy énis válljak ilyennék, ő szívesen segít, most is épp egy 14(!) éves lányt alakít át!

Hát döbbenetes!

Azonal modntam, hogy kösznem!

Ez normális?

20/L


2010. júl. 19. 17:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
igen ilyen cicának kell lenned különben a jó pasik szarnak rád.
2010. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
egy 14 éves lány nem tud semmit a kapcsolatokról...
2010. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha C. Ronaldo kinézetű/stílusú pasit akarsz,akkor kötelező,amúgy sztem visszataszító.
2010. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Na pont az ilyenek miatt tart ott a világ ahol van. Tegyél egy szívességet és gyújtsd fel azt aki ezt mondta...
2010. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szeretne beállni a sorba a többi birka közé,akkor egészségére.Csak aztán meg ne bánja.

Amúgy sose sajnáld,hogy a menőnek nevezett pasiknak nem kellesz!Pont annyit érnek,mint amilyen sekélyes a gondolkodásuk.

2010. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem normális.
2010. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már egy ilyen kislányra halgass...

Egy pasi azért szeressen amilyen vagy ne azért amivé varázsolnak...szerintem legalábbis.Különben meg a túl sok smink vissza taszító.

2010. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Na ne...nem hiszek a szememnek...:-onem nem...nem kell ilyennek lenned!ha valaki ki van festve és úgy szép lehet,hogy az smink nélkül nem is szép,talál azért festi magát:Ps mit gondolsz ha a pasi meglátja smink nélkül mit szól majd hozzá?:))na azt megnézném:))add mindig önmagad,és nem csak az olyan pasiknak fogsz bejönni akik csak AZT akarják,hanem olyannak akinek tényleg tetszel,és úgy tetszel ahogy vagy,nem úgy mint egy kifestett agyondiétázott meg mittom milyen cicababa...:)15/L
2010. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

sőt egész magyarország(direkt kicsivel) nem normális!bejött az amerikai szenny az országunkba...

csak itt nehéz a párkeresés(pontosan emiatt amit felsoroltál), már majdnem mindenki agymosott mint amilyen a te tanácsadód...

2010. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Funktasztikus ***** válasza:
100%
gusztustalan sajnálom a csaj aki 14 lehet jo csaj volt nah mind1... nehoyg ribi legyélk máár maradj olyannak aki vagy megnézném bnödet 10 év mulva;)
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!