Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyennek kell lennie egy lánynak, ahhoz, hogy tetszen a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nekem egy ilyen lány mondta, hogy ha akarok pasit akkor normálisnak kéne lennem. Szerintem eléggé normális agyok, de ő kifejtette, hogy szerinte mi a normális:

- hetente 2szer eszik húst, amugy salátát.

- visszautasítja a hotdogot, hamburgert, kólát. Csak bubmentes vízet iszik és csak otthon eszik vagy étteremben esetleg.

- heti 6szor miniszoknyát/szoknyát hord, max. egyszer vesz fel nadrágot.

- kivágott top kötelező.

- aranybarna bőr, még télen is.

- smink mindenhova, ahova megy. Anélkül nem lehet menni. De nemám csak spirál emg szemcerka, hanem rendes modellsmink.

- Barátnőkkel naponta talizás.


Szerinte ezek kellenek egy srácnak, a többi csaj (mint pl. én) nem is kell nekik. Szóval azt ajánlja hogy énis válljak ilyennék, ő szívesen segít, most is épp egy 14(!) éves lányt alakít át!

Hát döbbenetes!

Azonal modntam, hogy kösznem!

Ez normális?

20/L


2010. júl. 19. 17:02
1 2 3 4
 11/34 Opheliac ***** válasza:
84%

Sztem a pasik nagy részének nem éppen tetszik ha a csaj nem önmagát adja...mind viselkedés mind smink és kinézet terén

Pasit nem önsanyargatással kell szerezni....öltözködj kényelmesen...mert amibe kényelmetlenül érzed magad úgy pasizni se lehet.

A pasik ha normálisak nem a ribiket keresik:)

Pedig a túlzott smink a miniszoknya meg ez az önsanyargatás pont a ribikre vall:S


Légy önmagad hisz 20 éves vagy:)


15/L

2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

a normális pasik pont ezekre a lányokra szarnak! nekem is volt ilyen bnőm, mindig kinyalta magát, hogy irigykedjenek rá ( tudom, erre irni fogják a hülyék, hogy mindenki irigykedne azért, mert ki tudja nyalni magát, de te tudod, hogy milyen értelemben irom.. )

ezek a lányok mindig csak a pénzre hajtanak, a pasi se érdekli őket, csak legyen minden kifizetve, aztán eljátszák a nagy orgazmust, és amikor kiűrül a tárca, továbbállnak

szóval ne legyél ilyen, ha van eszed!!!

2010. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen pasi akarsz. Ha egy felszínes külsőségekre adó majmot, illetve ha mindenkinek azt akarod sugározni, hogy te olyan, megd.gható, egyéjszakás liba vagy, akkor igen. Nem egy pasitól hallottam már, az összes miniszoknyás k.rva, minél minibb annál jobban, vagy minél nagyobb a karika a fülében... Hasonló a hasonlót vonzza.

Egy értelmes pasi, akinek fontosak a tulajdonságaid, személyiségeid szóba sem állna ilye csajjal. Én sose hordtam mini szoknyát, mágis volt barátom mindid, sőt már férjnél is vagyok.

Ha 20 éves vagy, és eddig nem jutott eszedbe így kinézni, feltehetően nem a te stílusod, szerintem nem kellene váltanod, mert nem ez a normális. Az 'ilyen' lányok miatt nem lehet rendesen párt találni, mert rögtön odadobják magukat, a pasik kihasználják és jöhet a következő...szépen megszokják a normális lányoknak meg nincs esélye.

2010. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

3.-nál a pont..


hosszútávú kapcsolatra a normális pasiknak a normális lányok kellenek általában, nem k.rvák. Persze nem árt ha nem vagy egy ápolatlan bányarém, de a kivágott cuccok szerintem tabuk. Kivéve ha alkalmi kapcsolatot keresel...

2010. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg ilyennek kell lenni egy lánynak. Ha nem ilyen egy lány, akkor egyedül hal meg, mint az a világban mindenhol megfigyelhető.
2010. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a kérdésben leírtad, a barátnőd úgy öltözködik mint egy prostituált!
2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem a szoknya dolgon kívül a többit kihagyhatod... Na jó, ha az egyetlen "rossz" szokásod a nadrág, attól még lehetne valami :)
2010. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal nyírd ki ezt a lányt!!!


"épp egy 14(!) éves lányt alakít át" mivé? lukszus k*rvává hát grat.


Miért kéne minden lánynak egyformának lenni? Egy csaj is ehet rendes kaját, élhet smink nélkül és nem muszáj mindig barnának lennie... kivágott top előny ha van mit mutatni, de ki mondta, hogy egy hosszú farmer nem lehet szexi?


ugyan már... persze ilyenkor tényleg jó a miniszoknya de Te vagy a normális, és nem az ilyen önkéntes "átalakítók"


Akit egy ilyen 12-14 évessen megtalál, annak mit értelmes lány/lény lőttek.

2010. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
"relative" ott kezdődik az egész hogy kit is tartasz jó pasinak. Álítsd össze a fejbe, külső, belső egyaránt....Jó? Megvan?.... Na most felejtsd el!!! Általába, mindenki kisugárzás és az egyénhez illő külső alapján találja meg a párját. Hidd el, ha engem el tudnál varázsolni az egyéniségeddel és kisugárzásoddal akkor nem érdekelne hogy naponta mennyi salátát eszel, milyen vizetiszol, vagy milyen és mennyi pipera cuccot kensz magadra. Stb, stb..... Ez mind hülyeség, add magad és kész, ennyi a titok. Annak, meg aki ribancot csinál egy 14-éves kislányból, külön gratulálok. Üdv: Egy rossz és csúnya pasi (20F)!
2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj, én nem szeretnék ilyen lenni. Az ehhez hasonló lányokból lesznek a kitartott k..vák, a kevésbé sikeresek meg csak ideig-óráig, rossz esetben 1 éjszakára kellenek a pasiknak.

A kajálásra meg csak azt tudom mondani, hogy a férfiak utálják, ha egy nő immel-ámmal eszik csak és salátát rág, mint egy nyúl pl. ha elmennek egy étterembe

2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!