Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el a reményt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrég ismerkedtem meg. Nem sokszor találkozunk havonta 4 nap. Nagyon tetszik, néha írok neki emailt, de nem tudom, hogyan közeledjek mert félek ha kissé nyomulok akkor ez feltünő vagy túl gyors lesz neki és elutasít.

Nincs barátja, de nem tudom, hogy legyek én az Ő hercege


2008. nov. 15. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát emailbe hivd el egy colára, vagy egy beszélgetésbe, de jobb ha msn-en hivod ott egyböl kapsz választ, vagy a legjobb ha találkozol vele, mond el neki hogy szeretnél vele többet találkozni, és meghivnád egy colára, vagy egy sétára , ahol többet el tudsz neki mondani, ne félj mert ez még nem nyomulás, ha erre elmegy van esély , utána meg jön aminek jönni kell.

Szoritok nektek.

2008. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem,hogy Pesti vagy, menjetek el korizni. Laza program,lehet beszélgetni, és azért,hogyha úgy alakul,nagyon is romantikus dolog lehet:)

Pénteken már nyit is a Városligeti:)

2008. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csajoknak néha bejön ha a pasi kicsit nyomul!szerintem beszélgessetek,célozzrá...és akk bizti,hogy 1 idő után járni fogtok!:-)
2008. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy ő egy királynő,akinek más a nyomába se érhet. Bókolj neki kedvesen, légy udvarias, és tegyél rá célzásokat, hogy mennyire tetszik neked. Fontos, hogy tudja, hogy hányadán is állsz vele. Vidd el cukrászdába, vagy sétáljatok pl a Budai várban! :)
2009. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!