Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan utaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan utaljak neki rá finoman, hogy nekem még az korai, de közben az érdeklődését ezzel ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval,nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak.Találkozgatunk, már csók is volt.Karácsonyra ajándékot kaptam tőle. Szeretné ha a hétvégét vele tölteném.

Nem szeretném elrontani a dolgokat azzal,hogy egyből lefekszem vele. Eddig minden szépen alakul. Viszont szívesen eltölteném vele a hétvégét, közös programok stb.., de lefeküdni még nem akarok vele.


2011. jan. 2. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinyitod a kis szádat, és közlöd vele finoman, hogy még nem akarsz vele lefeküdni. Ha megérti, akkor valóban szeret. Ha emiatt elhagy, akkor valójában csak ágyra akart vinni. Egyszerű? Naná.
2011. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismeritek egymást? Milyen idősek vagytok?
2011. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis petting sem férne bele? Mondjuk ahhoz tudni kéne a korotokat meg hogy mióta ismeritek egymást.
2011. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: menjetek kirándulni vagy moziba.
2011. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tako1952 kérdésére a válasz:

én 22, a fiú pedig 24 éves. 3 hónapja ismerjük egymást.

2011. jan. 2. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban 3 hónap után be kell vállalnod valamit. Ha nem is az aktust, de a petting belefér. Sőt.

Régen volt olyan kapcsolatom, ahol 3 hónap után éreztem, hogy csak hülyít a lány. Azóta, ha 3-4 hét után sem akar szeretkezni, akkor nem hiszek neki.

3 hónap után nem mondhatod, hogy egyből lefekszel vele. Persze a találkozások sűrűsége is számít.

2011. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!