Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy ne veszítsem...

Mit tegyek hogy ne veszítsem el a reményt?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve próbálkozunk,és kezdek kétségbeesni.Szeretném elterelni a gondolataimat de nem tudom.
2008. júl. 30. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak együttérezni tudok, mert én is ebben szenvedek. 7 hónapja nem sikerül, most késik 2 napot, de a teszt még negatív. Én is kétségek között vagyok.
2008. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
voltál dokinál?nálad is minden ok?van peteérés,stb?
2008. júl. 30. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Mi még "csak" fél éve próbálkozunk, de lelkileg engem is nagyon megvisel a sok negatív teszt. Mivel Te már 1 évnél jársz, szerintem érdemes alaposabban kivizsgáltatnod magad, hátha nincs peteérésed, vagy egy vérvétel eredméynél derülne ki valami. 1 év után az orvosoknak már foglalkozniuk kell Veled.

Sok erőt, kitartást kívánok Neked és remélem hamarosan már örülhetsz egy pozitív eredménynek.

2008. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a lelkesítést.amúgy már voltam dokinál,és egyedül átjárhatósági vizsgálatot nem csinált,de lehet hogy most már annak is alávetem magam
2008. júl. 30. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Vn peteérésem, és már szültem is, műtétem is volt kettő sajnos, 7 hónapja nem jön össze, és már bele bolondulok lassan.
2008. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltasd meg az átjárhatóságit, azzal nem vesztesz semmit, legfeljebb minden rendben lesz. Párod volt már spermavizsgálaton? Ez is fontos!
2008. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem volt,de az előző házasságából van 2 szépkisfia
2008. júl. 30. 11:57
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia!Mi az első babára 10 évet vártunk,amikor elfogadtuk azt a tényt,hogy csak örökbe fogadás útján lehet csak családunk rá fél évre teherbe estem.Az évek alatt ez sohasem történt meg velem.A kislányom most lesz 3 éves.Amikor megkérdezte valaki,hogy lesz-e testvére én erre azt mondtam,hogy ez a csoda mégegyszer nem ismétlődhet meg.Most vagyunk 36hetesek.Lehet,hogy egy kicsit fel kell adni ahhoz,hogy közelebb juss a célodhoz!
2008. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 év alatt legalább 20 negatív tesztem lett. Aztán már inkább nem is foglalkoztam vele. Már ott tartottam, hogy megbolondulok, főleg, hogy ez idő alatt rengeteg ismerősömnél kopogtatott a gólya. Belemerültem a munkámba, napi 12-14 órákat dolgoztam...aztán már meg sem gondoltam volna...terhes lettem, most 26 hetes vagyok. Ma már úgy érzem, megértem ehhez az igen szép, de nagyon nehéz feladathoz. Ezt csak nem régóta érzem így. Most pedig sikerült. Talán ez volt az oka, hogy eddig nem jött össze.

2008. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!