Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos kismamák! Gratulálok...

Lombikos kismamák! Gratulálok Nektek! Tudtok nekem reményt adni? Kevés tűsző ellenére (kb 2-4 db) megtörténhet-e a leszívás és ebből még lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 8dik napos uh-on, sajnos csak 2 db 12-13mm-es tűsző van jobb oldalon és két pici a bal oldalon. Három nap múlva újabb uh, addig a Suprefact és Gonal mellé még kapok Merionalt is.
2010. okt. 26. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,ebből még két baba is lehet.Azt mondják hogy a kevesebb pete az jobb minőségű.Én ma vagyok a 10 napon,holnap nekem is nézik hogy nőttek e.Te hova jársz?
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint.Ismerek olyan lányt,akinek kettőt szívtak le,és azóta boldog anyuka
2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál és hogy bíztatsz.Rámfér. Mi a Bp-i Kááliba járunk.4 sikertelen inszemináción vagyunk túl aminek csak egy méhen kívüli terhesség lett az eredménye. Akkor sajnos el is záródott a bal oldali petevezetékem.:-( Ez az első lombikunk.Ti hová jártok, hányadik próbálkozás ez? Neked most hány tűsződ van és mit szedsz? Én Suprefact, Gonal és mától Merional szurikat :-(
2010. okt. 26. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Forgiba járok,4.ET lesz pár nap múlva.Most kb 10 petém lett a merionáltól,de előzőeknél 18-20 volt.Két méhenkívülim volt spontán évekkel ezelőtt,igy egyből lombikkal keztünk,nem volt inszem.Csak pozitívan állj a dolgokhoz és sikerülni fog.Ird meg az e-mail címemre ha gondolod,hogy haladsz,és mi lett az eredmény.
2010. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ne keseredj el,hidd el ezek nem rossz számok,2-4tűsző!

Nekem 1 érett petesejtet tudtak leszívni,még tavaly augusztusban.Képzelheted mennyire kétségbe voltam esve,hogy így az esélyem nulla.De az az egy hála Istennek megtermékenyült,visszakaptam az egyetlenem,és nov.6.án már fél éves lesz a kislányom:) Ne add fel,bízz magadban,az orvosokban!Sikerülni fog,hidd el!Nagyon szorítok!

2010. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak írom: majd írok a címedre,hogy tartsuk a kapcsolatot, jó ilyenkor összetartani.:-)


Második válaszolónak, a boldog kismamának előszőr is gratulálok és nagyon szépen köszönöm a válaszodat,tényleg sokat segítettél lelkileg, hiszek benne, hogy nekem is sikerül :-)

2010. okt. 27. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!