Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt megtörténhet,...

Szülés előtt megtörténhet, hogy a baba nagyon aktív?

Figyelt kérdés
Általában azt hallottam, hogy szülés előtt egy nappal aktívak, aztán aznap nem annyira. De ez mindenkinél így van? És a hasam közepe is szurkál, de fájdalom más még sehol. pont ma 40 hetes kismama
2008. ápr. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mert saját tapasztalat még nincs,majd csak néhány hét múlva:)

De a macsekomnál azt vettem észre,hogy szülés előtt is büszkén mutogatta nekem a rugdosós kiscicáit:)Amúgy mifelénk faluhelyen azt tartják,hogy szülés előtt nem annyira aktívak a picik.De tényleg csak a szájhagyományra tudok alapozni.Az ha 1-2 nappal túlhordod nem baj,bár szerintem már szeretnél kettőben lenni:)

2008. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon aggódom, hogy a doki holnapra visszahívott, de nagyon semmi jele, hogy jönni szeretne a babó és nem szeretnék úgy ottmaradni, hogy nincs még szülés. Egyedül ez van másképp mint általában, hogy irtóra mozgolódik.
2008. ápr. 3. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 3 nappal túl vagyok a kiírt időponton. Tegnap NST-n a szülésznő azt mondta, hogy jó jel, hogy csendes a babóka, mert ez valószínű a nagy rákészülés nála, azaz szülés elötti 1-2 napban kevesebbet mocorognak. Közvetlenül a szülés előtti órákban lehet aktívabbak, nem tudom, de elképzelhető. Pl. a burkot is így rugják ki sztem, tehát nem lehetetlen!

Hajrá!!! Gyönyörű szülést kívánok!

Ja és még annyi, hogy első baba átlag 4 nappal később jön a statisztika szerint... Lehet mi ezt erősítjük :)

2008. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsenek sose egyértelmű jelek, bár mindenki ezt keresi-kutatja... inkább utólag fogjuk rá, hogy na ez már annak a jele volt... türelem, mást úgyse tehetsz. Szép szülést!
2008. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!