Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után adnátok fel a...

Mennyi idő után adnátok fel a reményt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a magam nevében nem beszélhetek,de az unokanővérem esetét elmesélem.Férjhez ment,szerettek volna babát,2 eredmény nélküli év után mind a ketten elmentek kivizsgáltatni magukat,de egyiknél sem találtak semmi gondot,ami akadályozhatná a baba érkezését.Mindig azt a választ kapták,hogy probálkozzanak tovább.AZ 5.évben már feladták,na és akkor érkezett meg Dorina!
2009. dec. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 évig vártunk babára és most jött össze.
2009. dec. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A remeny hal meg utoljara!! Nem szabad feladni a remenyt!!!
2009. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én történetem: most vagyok tul a második clostis hónapon és most sem sikerült pedig minden rendben volt , néztek uh-n is. 16 hónapja próbálkozunk 31 éves vagyok és nagyon elegem van. Én most adtam fel.
2009. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég sok mindenen vagyunk túl mi is... ÉN inkább úgy fogalmaznék, hogy nem vagyok elvakult, és már tudok másra is gondolni. Igazából nem hiszem, hogy na most majd lesz egy pozitív tesztem, és nem is érdekel a terhes vitamin, egyszerűen rendbe akartam tenni a ciklusom, és most, hogy túl vagyok rajta, sokkal jobb... Nehéz kicsit több, mint 1,5 év után mostanában élvezem megint a szexet, és már el is felejtettem, hogy milyen jó a párommal lenni.

2009. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi március óta próbálkozunk,de semmi.Januárban megyünk orvoshoz.
2009. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!