Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ölik ki belőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ölik ki belőlem a hitet/reményt?

Figyelt kérdés
Régen szerelmes voltam egy fiúba, ő élvezte, hogy figyel engem, és egy idő után én is figyeltem őt. Mondhatni szemeztünk. Csak hülyített, mint kiderült a végén. Pedig ő kezdte. Azóta(3-4éve) sem volt olyan, hogy bárki is tetszett volna, nem tudok úgy megbízni az emberekben. Főleg, hogy rá egy évre a legjobb barátnőm szépen kibeszélt csak mert egyszer féltékeny volt rám. Tegnap a legjobb fiú haverom viccből beadta, hogy szerelmes belém, és elhívott moziba. Tudom, hogy elég éretlen, úgyhogy nem hittem neki, de a végén mondtam, hogy na jó, oké, mit néznénk meg? Erre körberöhögött, és mondta, hogy csak viccelt. Azután még hozzátette, hogy amúgy sem tetszek neki. Emberileg szeret, meg ha szebb lennék, máshogy néznék ki, akkor lehet, hogy igaz lenne. Vannak akiknek tetszek, de mégis nagyon szíven ütött ez, pont tőle. Nem is azzal volt a gond, hogy szerelmet vallott poénból, hanem, az utolsó dolog. Miért történik mindig ez? Amikor már kezdek bízni, és valami megmozdul a mellkasomban, egy érzés, nem tudom. Akkor mindig történik valami, ami elveszi a kedvemet. 16/L
2011. okt. 28. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy nem válaszokat vársz mert amúgy sincs hanem csak jó volt így kiadni magadból nem?
2011. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet a megoldás része :D
2011. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első igazad lehet. Csak tényleg nem értem, hogy más is van így, vagy csak én? Még elég fiatal vagyok, de már nem tudnék szerelmes lenni, mert ésszel gondolkozok, és tudom, hogy rossz ötlet beleszeretni valakibe, vagy teljesen megbízni valakiben, mert túlzottan sebezhetővé tesz. Azért igen, igazad van, jól esett kiadni magamból. :)
2011. okt. 28. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog, amikor átvert a lány akit szerettem, én is kerestem a lehetőséget, hogy valakivel beszélni tudjak róla.
2011. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így nézve valóban sz.r szerelmesnek lenni de amúgy viszont iszonyat jó dolog ha minden rendem megy.

Csak olyat kell találni aki nem szivat meg.

Mondjuk neked ahogy olvasom ezek még nem a szerelmeid voltak hanem inkább csak idegenek tehát nem kellett bíznod bennük.

2011. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami később jön, az durvább lesz


23/L

2011. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te talán nem úgy vagy vele, h azért nem akarsz többet a fiú barátaidtól, mert nem néznek ki elég jól? A haverod legalább őszintén megmondta.
2011. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: Ez teljes mértékben igaz, csak azzal volt problémám, hogy egyfolytában kielemezett engem, hogy például a szép barna szemeim gyönyörűek, ne nézzek rá ilyen aranyosan, és eltakarta az arcomat. Emellett pedig minden héten kifejtette vagy háromszor, hogy lényegében szép vagyok, csak egyáltalán nem hasonlítok az ideáljára. Utána már egyből ha szebb lennék talán... Szóval nem értem, senki sem kérte meg, hogy egyfolytában ilyenekkel bombázzon. Nem azzal van a gond, hogy megmondja amit gondol, hanem azzal, hogy elég fárasztó háromnaponta hallgatni, hogy valakinek mi nem tetszik benned, és miben vagy rossz. Remélem érted. Amúgy igazad van. :)

2011. okt. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!