Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » KI fog ábrándulni belőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KI fog ábrándulni belőlem? Úristen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim nem jártunk sokáig,nem látott már fél éve ha nem több.És péntekre megbeszéltünk egy találkozót.CSak a bibi az hogy én picit meghíztam a has részemnél.Ki fog belőlem ábrándulni ha olyan helyzet lesz hogy szexelni kell.Pasik ki ábrándulnátok ti is?Nem sokat de észre vehető!Nem fogok elmenni a randira!Mit tegyek?
2011. máj. 11. 20:33
 1/10 anonim válasza:
kezdj fogyókúrázni, felülések úgy csináld, hogy miközben felülsz behúzod a hasad igy tud lapos lenni és szép a has!
2011. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jesszus úristen. Ha kiábrándul belőled egy kis hízástól, akkor úgy kell neki, és jobb is ha kiábrándul belőled, legalább megkíméled magad egy hülyétől. Ez a rövid verzióm. Hosszút majd akkor ha nem térsz magadhoz...
2011. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen 2 nap múlva le fogok fogyni kocka hasra!
2011. máj. 11. 20:34
 4/10 anonim válasza:
nem a következő 2 napra gondoltam!!!!!!!!!!! hosszá távon gondolom akarsz kezdeni valamit a hájaddal
2011. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mpndjuk nem kell egyből kufircolni, és lekell fogyni.Ha csöcsre híztál volna, még okés is.
2011. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem, volt egy olyan pasid, akivel most úgy találkozol, hogy abból szex is lesz, de egyébként semmi több... Akkor nem édesmindegy mit gondol?! Ha elutasít, így jártál, ha nem, akkor egy szex erejéig mindegy milyen vagy... De sportolj és lefogysz.
2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Neji ***** válasza:
Az első egy idióta!!!NEM FOGSZ LEFOGYNI FELÜLÉSEKTŐL.Hasprést kell csinálnod ettől kockás lesz de nem fogysz le sött még jobban látszik tölle a hasad nagyobbsága.Diéta+aerob edzés kell!Mellé megy a hasprés és akkor még kockásodik is.
2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy kufircolni jövünk össze hanem hogy randira hívott de ha esetleg felmegyünk hozzá ki fog akadni!
2011. máj. 11. 20:51
 9/10 anonim válasza:

igen zsirégetés is kell de mivel has problémája van felüléseket is kell csinálnia!:) ezért javasoltam hogy ha szép hasat szeretne elérni a felüléseket has behúzással csinálja igy lesz szép lapos hasa. kedves kommentelő..

pár éve csinálom már illetve megnézném a külömbséget:) IDIÓTA:))

2011. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha szexelni KELL", hát ez kész :D

Ha már dugni akar, nem fogja emiatt abbahagyni, nyugi.

2011. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!