Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha csak úgy dől belőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha csak úgy dől belőlem a szó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szerelmes belém az osztálytársam, és én is belé. Még csak egy randink volt. Nem jelent gondot, hogy nem vagyok titokzatos? szóval ha megkérdezi, hogy mizujs, akkor én írok fél oldalt. : D tipp/tapasztalat? előre is köszi!(:
2011. jan. 28. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és örülnék egy ilyen lánynak :D
2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
áh én nem bírom,jó ha beszédes,de amikor sokat beszél az kinyír,pláne amikor a hülyeségeket hajtja,melyik szoli a jobb stb tapasztalat beszél belőlem
2011. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem nem ilyenre gondoltam. (: Csak simán, hogy milyen poénos dolog történt aznap:D
2011. jan. 28. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha sok témáról tudsz beszélni, nem csak egy-kettőről, akkor kifelyezetten jó :)
2011. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az baj, ha valaki állandóan beszél.
2011. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Norb66 ***** válasza:
Nekem tetszene ha nem kell minden úgy kirángatni belőle, de ha nem tudja hol a határ és tényleg megállás nélkül, az baj. Ha megkérdez, és úgy zavarsz le egy fél órás sztorit vagy akármit, az nem baj, de ha megkérdezés nélkül is csacsogsz, akkor az igen.
2011. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha elmond mindent a csaj aznapjáról ,1 idő után idegesítő ,én sem vagyok beszédes típusú ,tehát az olyan lányokat kedvelem ...
2011. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint az olyankoat akik nem beszédesek
2011. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy intelligens lány tudja, hogy kinek mikor miről mennyit lehet elmondani úgy, hogy ne untassa a másikat, de azért ő is kiadja magából, amit szeretne. Ne csak arra gondolj, hogy neked milyen jó elmondani dolgokat, hanem arra is, hogy a másikat ez mennyire érdekelheti, és hogy a másik is szeretne beszélni valami másról.
2011. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!