Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú beszél rólam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú beszél rólam az anyukájának, akkor az jelent valami jót, valami reményt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyik osztálytársam anyukája teljesen odavan tőlem, de attól még a fiú nem akar velem járni,ha erre gondolsz.

ha mesél rólad akkor vagy azért teszi,mert eszméletlen ronda vagy, vagy pedig nagyon bír :D

2010. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
honnét tudod, hogy ő mesélt otthon rólad?
2010. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóbajött egy kellemetlen dolog, (nem is kellemetlen, hanem szomorú)... és kérdezte, hogy elmondhatja-e az anyukájának? És akkor kérdeztem tőle, hogy szokott-e vele beszélgetni, és mondta hogy nem nagyon... De ilyenekről néha igen...
2010. nov. 4. 22:31
 4/6 Moszuke ***** válasza:

hoppá... /hmm

és miféle kellemetlen dolog? mert ha vmi női dolog lehet hogy mint barátként akar rajtad segíteni úgyhogy az anyjától kér tippet..(bár én anyámmal tuti nem beszélnék.. inkább pár havernővel)


nemtom.. ennyi infó után még szerintem ne reménykedj semmi szerelem dologba

2010. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a szomorú dolog az, hogy a testvéremnek HpV-je van...
2010. nov. 4. 22:39
 6/6 skelton ***** válasza:
kissé szűken fogalmaztad meg a kérdést, h mit szeretnél igazán, de ha beszél rólad az mindenképpen jelenthet jót :)
2010. nov. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!