Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a hozzám hasonlókhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én inkább olyan típusú pasi vagyok aki nem szereti a szórakozóhelyeket,(2-3 havonta 1-szer ha elmegyek de inkább egy házibuli) tehát nem vagyok ez a minden hétvégén feljárós típus. Ellenben mondjuk szeretek a természetben kikapcsolódni pl horgászni egy jót, vagy csak sétálni egyet. Nem dohányzom nem iszom csak alkalmanként mikor van egy kis házibuli vagy hasonló. Ezen kívül szoktam edzeni (testépítés) és néha 1-2 haverral focizni(ezzel helyettesítem a futást).Szóval nem vagyok egy vézna kis csávó sem (183 cm /85 kg)csak én inkább ilyen szerényebb srác vagyok, (a lányok által aranyosnak mondott),de úgy érzem mint ha nem is lenne hozzám illő lány! Aki eddig volt arról mindig később tudtam meg hogy ilyen kis buta p*csa aki nem is érett egy kapcsolathoz + az is benne van a pakliban hogy a mai lányok (tisztelet a kivételnek) gátlástalanok ,erkölcsileg mondhatni instabilak valamelyikőjük szerintem még ezt a szót sem ismeri! Tehát én olyan vagyok hogy számomra még létezik az a szó hogy szerelem és van jelentése,én valahogy nem tudnám azt megtenni hogy félrek*urok más csajokkal meg hogy elhagyjam azt akit szeretek! De lehet az a baj hogy van egyéniségem nem tartozom semmilyen zenestílushoz,nem vagyok se diszkós se emós,én azt a zenét hallgatom amit szeretek és úgy öltözködöm hogy az férfias legyen illetve ha úgy adódik elegánsan vagy sportosan! Manapság tudom hogy az én hozzáállásom számít már égőnek/cikinek de én úgy vagyok vele hogy inkább maradok ez az égő/ciki fazon! Köszi a válaszokat előre is. Üdv......
2010. júl. 13. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim válasza:

no miaz? senki nem akar magának normális pasit? :)


szerényfiú.

2010. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

A legfontosabb! :D


Ez kezd átmenni egy társkeresős kérdésre... :)

2010. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nyitnánk egyet külön? "Társkeresés Normálisoknak" :D
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim válasza:
akkor nyissál egyet, és linkeld be!
2010. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
Jól tudok írni(fogalmazni), én benne vagyok. Ha kellek, csak szólj ;) :D
2010. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim válasza:

"Ha kellek, csak szólj"


ezt vajon mire értetted? :)

SZ.F.

2010. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
Köhöm.. mármint a "Társkereső Normális embereknek" oldal létrehozásában,ha kell a segítségem, rám lehet számítani. :$ Na nem kell egyből másra gondolni Kedves Sz.F. :D
2010. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen egy oldal kéne, hanem kezdetnek elég lenne egy facebook klub vagy ilyesmi, ahol szépen le van írva, hogy mik a feltételek meg ilyenek. :)
2010. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Ötletek vannak, már csak meg kéne valósítani őket! (:
2010. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!