Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a hozzám hasonlókhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én inkább olyan típusú pasi vagyok aki nem szereti a szórakozóhelyeket,(2-3 havonta 1-szer ha elmegyek de inkább egy házibuli) tehát nem vagyok ez a minden hétvégén feljárós típus. Ellenben mondjuk szeretek a természetben kikapcsolódni pl horgászni egy jót, vagy csak sétálni egyet. Nem dohányzom nem iszom csak alkalmanként mikor van egy kis házibuli vagy hasonló. Ezen kívül szoktam edzeni (testépítés) és néha 1-2 haverral focizni(ezzel helyettesítem a futást).Szóval nem vagyok egy vézna kis csávó sem (183 cm /85 kg)csak én inkább ilyen szerényebb srác vagyok, (a lányok által aranyosnak mondott),de úgy érzem mint ha nem is lenne hozzám illő lány! Aki eddig volt arról mindig később tudtam meg hogy ilyen kis buta p*csa aki nem is érett egy kapcsolathoz + az is benne van a pakliban hogy a mai lányok (tisztelet a kivételnek) gátlástalanok ,erkölcsileg mondhatni instabilak valamelyikőjük szerintem még ezt a szót sem ismeri! Tehát én olyan vagyok hogy számomra még létezik az a szó hogy szerelem és van jelentése,én valahogy nem tudnám azt megtenni hogy félrek*urok más csajokkal meg hogy elhagyjam azt akit szeretek! De lehet az a baj hogy van egyéniségem nem tartozom semmilyen zenestílushoz,nem vagyok se diszkós se emós,én azt a zenét hallgatom amit szeretek és úgy öltözködöm hogy az férfias legyen illetve ha úgy adódik elegánsan vagy sportosan! Manapság tudom hogy az én hozzáállásom számít már égőnek/cikinek de én úgy vagyok vele hogy inkább maradok ez az égő/ciki fazon! Köszi a válaszokat előre is. Üdv......
2010. júl. 13. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:

18:39

Nem kéne minden kérdésnél ezt a videót hirdetned..Kicsit gáz..

Kérdező maradj meg olyannak amilyen vagy, hidd el csak a r*biknek kellenek a "rosszfiúk", engem pl. kifejezetten taszitanak..

2010. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:
Hmm hát figyel ez a rosszfiu téma ez nem olyan rossz vagy hogy is fogalmazzak én is szoktam ilyet csinálni de utána megállok és nem csinálok hülyeséget szóval érted?
2010. júl. 13. 18:52
 13/79 anonim ***** válasza:
Értem. De én azokról beszélek akik azt hiszik rossziúk meg istencsászárok,flegmák, mindenkinek beszólnak, bunkók közben meg sz*rt sem érnek.Sajnos nagyon sok ilyennel találkozom.:S
2010. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:
Jó hát én nem vagyok ilyen de azért én is bedobom néha ezt a rosszfiú praktikát de az a meglátásom hogy erre csak a már fentebb is emlitett csajok buknak szóval általában hanyagolom ezt a fajta megnyilvánulást!
2010. júl. 13. 19:03
 15/79 anonim ***** válasza:

jó, hogy vannak még ilyen pasik :D

nehogy változz :D

2010. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem!
2010. júl. 13. 19:08
 17/79 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Mintha csak engem írtál volna le. És, tudom miről beszélsz, mikor azt írod, "...maradok ez az égő/ciki fazon!". A magunkfajták abban reménykedhetnek hogy találnak egy lányt, aki annyira "égő/ciki" mint mi. :)

17/F

2010. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 EmilyRose válasza:

Higgyétek el, vannak még ilyen égő, ciki lányok is... :D

Nem járunk diszkóba, nem iszunk, nem cigizünk, nem tesszü ki a mellünket a kirakatba és nem hordunk olyan gatyát, amibe ha leülünk, kilátszik a seggünk... :P

Szóval ez ciki... Nagyon ciki... :P

2010. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 EmilyRose válasza:

Utóbbiak vagyunk ( 2 lány, 18 és 19):

Egyébként hány évesen vagy ilyen "gáz"? :)

2010. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok mint Te (F), szerintem se add fel, egyszer majd találsz egy normális csajt (bár ilyenekből sajnos kevés van, de pl. itt az oldalon már olvastam párat :)).


Amúgy itt van egy ehhez hasonló kérdés, bár szegény kéredző jól le lett oltva: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!