Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a hozzám hasonlókhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én inkább olyan típusú pasi vagyok aki nem szereti a szórakozóhelyeket,(2-3 havonta 1-szer ha elmegyek de inkább egy házibuli) tehát nem vagyok ez a minden hétvégén feljárós típus. Ellenben mondjuk szeretek a természetben kikapcsolódni pl horgászni egy jót, vagy csak sétálni egyet. Nem dohányzom nem iszom csak alkalmanként mikor van egy kis házibuli vagy hasonló. Ezen kívül szoktam edzeni (testépítés) és néha 1-2 haverral focizni(ezzel helyettesítem a futást).Szóval nem vagyok egy vézna kis csávó sem (183 cm /85 kg)csak én inkább ilyen szerényebb srác vagyok, (a lányok által aranyosnak mondott),de úgy érzem mint ha nem is lenne hozzám illő lány! Aki eddig volt arról mindig később tudtam meg hogy ilyen kis buta p*csa aki nem is érett egy kapcsolathoz + az is benne van a pakliban hogy a mai lányok (tisztelet a kivételnek) gátlástalanok ,erkölcsileg mondhatni instabilak valamelyikőjük szerintem még ezt a szót sem ismeri! Tehát én olyan vagyok hogy számomra még létezik az a szó hogy szerelem és van jelentése,én valahogy nem tudnám azt megtenni hogy félrek*urok más csajokkal meg hogy elhagyjam azt akit szeretek! De lehet az a baj hogy van egyéniségem nem tartozom semmilyen zenestílushoz,nem vagyok se diszkós se emós,én azt a zenét hallgatom amit szeretek és úgy öltözködöm hogy az férfias legyen illetve ha úgy adódik elegánsan vagy sportosan! Manapság tudom hogy az én hozzáállásom számít már égőnek/cikinek de én úgy vagyok vele hogy inkább maradok ez az égő/ciki fazon! Köszi a válaszokat előre is. Üdv......
2010. júl. 13. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
21:31 örülök hogy igy alakult a "sorod" és sok sikert a továbbiakban :)
2010. júl. 15. 21:38
 42/79 anonim ***** válasza:

3 évig voltam együtt barátnőmmel , közbe nem jártam el bulizni , csak nagyon ritkán , nem dohányoztam , abbahagytam sportot is , hogy minden időmet a barátnőmmel töltsem , aztán bejelentette , hogy már nem szeret , aztán csá . ennyi volt 3 év ...

3 hónapja mentünk szét , azóta minden 7végén , meg sokszor hétköznap is seggrészeg vagyok , bulizok amennyit tudok , dohányzok .

azért csinálom mert 3 hónap alatt nemtudtam találni olyan csajt , aki értékelte volna ugyanezeket a tulajdonságokat , mert mielött kidobott barátnőm ugyanilyen voltam énis , de rájöttem , hogy semmi értelme , k.rvára meguntam , azt hogy én velem csak barátkozni akarnak

20/f

2010. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim válasza:

A kérdezőnek üzenem h én is tökre ilyen srác vagyok...csak 3centivel kisebb meg v 15kiloval könnyeb :DD..belsöre is hasonloak lehetünk...volt olyan idöszak mikor én is azt éreztem h tök gáz h "ilyen" vagyok(amit a kérdésedben megfogalmaztál)...meg volt olyan is h csaj kérdezte tölem:Füveztél már?-mondtam neki h nem..kösz de ilyen szerekkel nem élek...inkabb pia (mondjuk azt ugy szeretem is de csak szolidan :P) -és a csaj annyival elküldött h: "Akkor te nem is vagy ember"-és én csak néztem körbe h akkor mi van most...:S

de én is csak ugyanazt tudom hozzátenni,amit oly sokan leírtak már elöttünk...keresni kell az igazit,és nem szabad soha feladni...ha egyszer megtalálod,akkor jösz majd rá h "Ö" lesz az aki kárpótol téged minden szar napért,oráért,percekért, és rájösz hogy megérte keresni...

Férfiak vagyunk..szval kitartás és magabiztosság :)

19 F

2010. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó kivánságokat! Amugy velem is volt már ilyen téma hogy kérdezték hogy füveztél már? Én is mondtam hogy nem! Nekem is ugyan ezt mondták csak én nem hagytam annyiban és mondtam hogy igen? Az én szememben meg te nem vagy ember! A csaj meg sem bírt szólalni én meg ott hagytam de nem bántam meg valahogy!
2010. júl. 16. 00:16
 45/79 anonim ***** válasza:
Elképesztő,hogy egyes emberek milyen alja módon viselkednek...amiket leírtatok,csajok... ilyenekre rá se kell nézni, nem a nem normális lányok véleménye alapján kell értékelni magatokat! Van egy olyan réteg, aki még konzervatív módon él, valamilyen magasabb rendű tevékenységet kell folytatni, hogy tudjatok ilyen lányokkal találkozni!
2010. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim válasza:
Igazából, szerintem több olyan fiú kéne mint te. Én se szeretem ha a nő társaim úgy viselkednek mint egy mocskos k*va. Már elnézést a szakkifejezésért. Lehet azért nem találtál még magadhoz való lányt, mert nem fordítasz elég figyelmet a megismerésére. Vannak például olyan témák amikből kiderül, hogy egy lány mennyire értelmes. Ilyen például, hogy megkérdezed mi a hobbija. Ha nem tömeg hobbit mondd (pl. Tánc, fényképezés, modellkedés) akkor lehet, hogy egy kicsit több is van benne. Nem azt mondom, hogy akik ezt szeretik közönségesek, mert ezeken belül is vannak olyan témák amiket, talán buta libák nem ismernek. Csak felületesen tudják miből áll. Nekem ez a véleményem.És ne legyél már hülye. miért lenne az cikis, ha egy srác a mai világban normálisan gondolkodik....
2010. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
Hát ez a cikis dolog amugy átvitt értelemben van de mind 1 :) Na köszi a kommenteket!
2010. júl. 16. 10:28
 48/79 anonim ***** válasza:

keress meg :D

L/17

2010. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Na hol? :D
2010. júl. 16. 11:25
 50/79 anonim ***** válasza:
Debrecen...:D
2010. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!