Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a hozzám hasonlókhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én inkább olyan típusú pasi vagyok aki nem szereti a szórakozóhelyeket,(2-3 havonta 1-szer ha elmegyek de inkább egy házibuli) tehát nem vagyok ez a minden hétvégén feljárós típus. Ellenben mondjuk szeretek a természetben kikapcsolódni pl horgászni egy jót, vagy csak sétálni egyet. Nem dohányzom nem iszom csak alkalmanként mikor van egy kis házibuli vagy hasonló. Ezen kívül szoktam edzeni (testépítés) és néha 1-2 haverral focizni(ezzel helyettesítem a futást).Szóval nem vagyok egy vézna kis csávó sem (183 cm /85 kg)csak én inkább ilyen szerényebb srác vagyok, (a lányok által aranyosnak mondott),de úgy érzem mint ha nem is lenne hozzám illő lány! Aki eddig volt arról mindig később tudtam meg hogy ilyen kis buta p*csa aki nem is érett egy kapcsolathoz + az is benne van a pakliban hogy a mai lányok (tisztelet a kivételnek) gátlástalanok ,erkölcsileg mondhatni instabilak valamelyikőjük szerintem még ezt a szót sem ismeri! Tehát én olyan vagyok hogy számomra még létezik az a szó hogy szerelem és van jelentése,én valahogy nem tudnám azt megtenni hogy félrek*urok más csajokkal meg hogy elhagyjam azt akit szeretek! De lehet az a baj hogy van egyéniségem nem tartozom semmilyen zenestílushoz,nem vagyok se diszkós se emós,én azt a zenét hallgatom amit szeretek és úgy öltözködöm hogy az férfias legyen illetve ha úgy adódik elegánsan vagy sportosan! Manapság tudom hogy az én hozzáállásom számít már égőnek/cikinek de én úgy vagyok vele hogy inkább maradok ez az égő/ciki fazon! Köszi a válaszokat előre is. Üdv......
2010. júl. 13. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
igyekszem:D
2010. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
Hm... szerintem rendes egy srác vagy. nem dohányzol, nem iszol, nem vagy olyan bulizos
2010. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm de szerintem nem pont ezekért a tulajdonságaimért amit felsoroltál bár lehet téged ez fogott meg :) Üdv
2010. júl. 14. 12:32
 34/79 anonim ***** válasza:
körülbelül én is ilyen lehetek mint te. egészen 2010 tavaszáig úgyéreztem ciki hogy ilyen vagyok. és megismertem a barátnőmet :) nagyon váratlanul jött, de örülök neki nagyon
2010. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:
Gratulálok sok szerencsét!
2010. júl. 14. 22:43
 36/79 anonim ***** válasza:
Szia, bár fiú vagyok 16 éves...de énis szinte ez, bár nem járok gyúrni...épp ma volt randim, remélem összejön...viszont én csorvási vagyok: )de igaz a 2 hely nincs messze, de én is azt veszem észre hogy ilyen mindenki (( szinte mindenki) cigzni,inni,füvezni nem szoktam....bulizni se járok el....de eddig még nekem sem volt semmi...talán most, most akivel alakul a dolog, az eddig normális, szóval egy kicsit visszahúzódóbb lány.
2010. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:
Na akkor gratulálok és sok sikert ! :)
2010. júl. 15. 21:09
 38/79 anonim ***** válasza:

Na ez megnyugtató,hogy létezik még ilyen pasi mint Te. Kár,hogy az én ismeretségi körömben nincs olyan, aki nem inná le magát segg részegre minden hétvégén. Nem akarunk együtt menni horgászni? Tudom,hülyén hangzik,de lány létemre szeretek ilyesmiket csinálni,kis kikapcsolódás a mindennapokból!.

Ja, bocsi az offért.

Szóval vélemény: Kevés azon személyek közzé tartozol,akit én ennyiből normálisnak itélek meg, és hidd el, biztosan van hozzád való lány, csak még nem találtad meg.:)

2010. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy ciki. Én kb pont ilyen fiút kerestem 2,5 évvel ezelőtt- hasonló vagyok, csak lányban. Mikor megismertem a barátomat, Ő udvarolt nekem, mivel nem adtam könnyen magam, az 1. randi után nem hagytam, hogy megcsókoljon, mert nekem már egy csókhoz is több kell, mint hogy kedveljem az illetőt. Pár hét alatt totál belezúgtam. Ő sem iszik, nem cigizik, nem nagyon bulizik, inkább kirándul. Bár Ő annyira nem sportos alkat, de igazából mikor megismertem a külseje egyáltalán nem is érdekelt, kb 1 év együttlét után vettem észre, hogy igazából milyen helyes. :$ Ő képes volt pl. arra, hogy egy évig várjon, míg lefeküdtem vele, már az elején mondtam neki, hogy nekem ehhez idő kell majd, megértette, és soha nem is erősködött, hogy mikor szexelünk már. Emellett azt is elfogadta, hogy nincs túl sok szabadidőm, és keveset tudunk találkozni. A leírásod alapján Te is hasonló srác vagy, szóval nekem biztos nagyon szimpatikus lennél ha beszélgetnék hosszabban ;) Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen ilyen lány, aki ilyen NORMÁLIS pasit keres, úgyhogy Te se add fel a keresést, és ne is változz, mert biztosan ráakadsz majd a megfelelő lányra, aki értékeli mindazt, ami benned lakozik, és hasonló Hozzád, akivel majd tökéletesen kiegészítitek egymást ;) Sok szerencsét a keresgéléshez! :) 19/L
2010. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:
21:29 :) De mehetünk horgászni ha szeretnél :D
2010. júl. 15. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!