Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a hozzám hasonlókhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én inkább olyan típusú pasi vagyok aki nem szereti a szórakozóhelyeket,(2-3 havonta 1-szer ha elmegyek de inkább egy házibuli) tehát nem vagyok ez a minden hétvégén feljárós típus. Ellenben mondjuk szeretek a természetben kikapcsolódni pl horgászni egy jót, vagy csak sétálni egyet. Nem dohányzom nem iszom csak alkalmanként mikor van egy kis házibuli vagy hasonló. Ezen kívül szoktam edzeni (testépítés) és néha 1-2 haverral focizni(ezzel helyettesítem a futást).Szóval nem vagyok egy vézna kis csávó sem (183 cm /85 kg)csak én inkább ilyen szerényebb srác vagyok, (a lányok által aranyosnak mondott),de úgy érzem mint ha nem is lenne hozzám illő lány! Aki eddig volt arról mindig később tudtam meg hogy ilyen kis buta p*csa aki nem is érett egy kapcsolathoz + az is benne van a pakliban hogy a mai lányok (tisztelet a kivételnek) gátlástalanok ,erkölcsileg mondhatni instabilak valamelyikőjük szerintem még ezt a szót sem ismeri! Tehát én olyan vagyok hogy számomra még létezik az a szó hogy szerelem és van jelentése,én valahogy nem tudnám azt megtenni hogy félrek*urok más csajokkal meg hogy elhagyjam azt akit szeretek! De lehet az a baj hogy van egyéniségem nem tartozom semmilyen zenestílushoz,nem vagyok se diszkós se emós,én azt a zenét hallgatom amit szeretek és úgy öltözködöm hogy az férfias legyen illetve ha úgy adódik elegánsan vagy sportosan! Manapság tudom hogy az én hozzáállásom számít már égőnek/cikinek de én úgy vagyok vele hogy inkább maradok ez az égő/ciki fazon! Köszi a válaszokat előre is. Üdv......
2010. júl. 13. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
Szia.Normális srác vagy, nem is tudtam,hogy ez ciki?!
2010. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
Vélemény : Kár, hogy nem ismerek hozzád hasonlókat.:(
2010. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Hmm utolsónak köszi rendes vagy! Az elsőnek üzenem hát úgy tűnik ma már!
2010. júl. 13. 18:26
 4/79 anonim ***** válasza:
Lehet a mai lányokhoz számítva már kiöregedtem :D Utálom az olyat, hogy van egy pasim, nem foglakozok vele érzelmileg és utána dobom. Engem nem érdekel, hogy ki milyen zenét hallgat, és hogy fekete, rapper,vagy éppen kockás ruhába öltözik (bár az utóbbi nagyon nem jön be). Szerintem egyáltalán nem vagy ciki. Igenis értékelendő a hozzáállásod, mert ebből is látszik, hogy a külsőség nem minden. Ez a hozzáállás és gondolatmenet szerintem igen helyes, én is hasonló vagyok, csak egy félig jó és félig rossz tulajdonság is társult még hozzá: ha valakit szeretek akkor azt nagyon.... és ezért szoktam megszívni. De neked a legjobbakat kívánom. A kérdésre a tömör válasz: értékesek.
2010. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Hát igen ez nem csak a te hibád mert én is ilyen vagyok akit szeretek azt nagyon és tűzbe mennék érte! De hát ezt nem mindenki tudja értékelni!
2010. júl. 13. 18:32
 6/79 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l_QhX2vtaWo&feature=related


ajánlom figyelmedbe a párkereséshez

2010. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
Jó kösz de ez pont az mit én kerülök!!!!!!!! Mert ugyan ő itt elmondja hogy az jár jól aki kiba*szottul jól néz ki! Na hát most erre azt tudnám mondani hogy én sem nézek ki olyan rosszul szerintem(ennyi önbizalmam azért van!) De attól még nálam nagyon fontosak a belső értékek! szóval én tartom magam ehhez!
2010. júl. 13. 18:42
 8/79 anonim ***** válasza:
ha végighallgattad volna, akkor rájössz, hogy nem csak a csajok külsejéről dumál...
2010. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:
Tudom de nem érdekel Az ő szavára nem adok szóval bocsi de engem Bárány Attila nem érdekel de nagyon és utálom a zenéjét is,de ez mellékes!
2010. júl. 13. 18:45
 10/79 A kérdező kommentje:
Meg azért jó ez a duma de ez csak azokat a nőket érdekli akik ilyen ribik és kell nekik hogy jó szarul bánjanak velük! Na most ilyen én is tudnék lenni,de kösz nem akarok ilyen lenni!
2010. júl. 13. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!