Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? 15L

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban,és februárban megmondta nekem h tetszem neki,és h szeretne jobban megismernii ha benne vagyok,tök jól megvoltunk meg minden,beszélgettünk is szünetekben mikor összefutttunk,ez addig volt míg valentin nap nem kapott egy levelet valakitől az én nevemben,de nem szépeket... És aztán még nagy ritkán dumáltunk de már nemvolt olyan mint máskor! és most nemtom mit tegyek amikor meglátom nem tudok szóhoz jutni,h megbeszéljem vele h nem én küldtem a levelet neki!már nemis beszélünk Már próbáltam gy másik fiuval járni,de folyton csak rá gondoltam,lehet hülyeségnek nézitek,de várom a válaszotokat! Lehet nemtetszem neki már? Vagy miez??? És ha beszélnék vele hogyan kezdjek hozzá,h rájöjjek arra is h bejövök e még neki? mit csináljak?
2010. júl. 10. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy valamelyik konkurensed irta a levelet a nevedbe. én mindenképp leülnék vele beszélni, esetleg el hivni sétálni és akkor beszélni vele. semmi kép nem msnen!!! sok sikert és irj h. mi volt...15/L
2010. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Beszélj bele, mondj el neki mindent, a levelet, meg, hogy még mindig tetszik neked stb. Veszíteni nem veszíthetsz.
2010. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

milyen idióta küld más nevében levelet méghozzá olyan tartalommal?o.o

a helyedben én nekirugaszkodnék és letámadnám, ha meg akar hallgatni, ha nem

2010. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát mivel a levélben megbántottad nyilván elküldene a f*szba. De ha egyszer elég tökös leszel és eléállsz oszt megmondod neki hogy mi a helyzet, azt még lehet hogy értékeli is. Ha meg nem, akkor milesz? Max azt gondolja: "Na ez a csaj tényleg kettyós" És? Ha már nem is beszélsz vele akkor nem mindegy mit gondol?
2010. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Esetleg azt veszithetem,h majd rajtam röhögnének h kezdeményeztem,de nemizgat egyszer ő is kezdeményezett...


Okok leirom h mivolt de azt csak a suli idején mert elég messze lakik...

2010. júl. 10. 21:11
 6/16 A kérdező kommentje:
Amugy meg az egyik barátnőm irta neki,de h miért azt nemtom,hát megis kapta magáét,már senki nem birja...
2010. júl. 10. 21:12
 7/16 A kérdező kommentje:

És amugy mivan ha én már nemtetszem neki és odaállitanák h nekem még igen,akkor már esély sem lenne arra h ujra megtetszedjem neki,mert változna minden... Hát de most nem?


ja és köszi az eddigi válaszokat! Várom a továbbiakat is!!! pusz

2010. júl. 10. 21:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát mivan ha nem tetszel neki. Nagyjából ugyanaz mintha haragszik rád. Mármint arról az oldaláról nézve, hogy neked nem lesz jobb.

És gondolom az is visszatart, hogy félsz, hogy mindenki előtt "beégsz". És ki az a mindenki? :D És nem mindegy mit gondolnak? A barátnőid biztos ismernek, és tudják hogy miért csináltad, másoknak meg semmi köze hozzá.

2010. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező ha gondolod adj egy msn címet privátban, és ha tudok akkor segítek.

Kíváncsivá tettél hogy mi lesz :P

2010. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs mese, elé kell állni és elmondani, hogy nem te írtad a levelet és legalább egy pozitívum, hogy tudod ki volt , bár kötve hiszem, hogy az a csaj valaha is bevallaná !

Mond el neki, nem tudod mi volt a levélben, tudod , hogy ez a lány írta, és mondja meg miért kerül a levél óta téged !

Nem veszíthetsz semmit, inkább mondja meg , hogy már nem tetszel neki, már kiábrándult stb., és akkort tudod , hogy felesleges rá várni, mert nem lesz a tiéd !

de így meg aztán végképp nem lesz a tiéd, ha nem tisztázod vele a dolgokat !

Hajrá, aztán írd meg mire jutsz majd !

2010. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!