Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? 15L

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban,és februárban megmondta nekem h tetszem neki,és h szeretne jobban megismernii ha benne vagyok,tök jól megvoltunk meg minden,beszélgettünk is szünetekben mikor összefutttunk,ez addig volt míg valentin nap nem kapott egy levelet valakitől az én nevemben,de nem szépeket... És aztán még nagy ritkán dumáltunk de már nemvolt olyan mint máskor! és most nemtom mit tegyek amikor meglátom nem tudok szóhoz jutni,h megbeszéljem vele h nem én küldtem a levelet neki!már nemis beszélünk Már próbáltam gy másik fiuval járni,de folyton csak rá gondoltam,lehet hülyeségnek nézitek,de várom a válaszotokat! Lehet nemtetszem neki már? Vagy miez??? És ha beszélnék vele hogyan kezdjek hozzá,h rájöjjek arra is h bejövök e még neki? mit csináljak?
2010. júl. 10. 20:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincs msn em :)
2010. júl. 10. 22:36
 12/16 A kérdező kommentje:

21:37 nek

Igazad van,azthiszem ez tényleg jó ötlet... :)

Köszi!!!


És a többieknek is!!!

2010. júl. 10. 22:39
 13/16 A kérdező kommentje:
Fiuk Ti hogyan várnátok el?
2010. júl. 14. 19:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is oda kéne elé állnod, és vázolni, h mi a helyzet. És egyetértek az egyik válaszolóval, aki azt írta, h nem tartson az vissza, h "beégsz", mert rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá. Még valami: Megmondhatod, h tudod ki írta, de sztem nem tanácsos elárulni az illető nevét, én nem tenném, mert még azt hinné, h árulkodni mész hozzá. Főleg, mivel h tudjuk, h a csaj soha nem fogja beismerni, h ő volt. Sok sikert!:) 15L
2010. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
valentin nap nem februárba van?kissé megkésett a kérdés
2010. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kösz:)

AM de ez itt a baj,sosem volt alkalmas vele beszélni,és azthiszem itt az ideje már... csak azt akartam h hogyan kezdjem...

2010. júl. 15. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!