Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verjem ki a fejemből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből a férjem legjobb barátját?

Figyelt kérdés
Férjem nem egy szenvedélyes ember, ami már sajnos nagyon kezd zavarni, évek óta ezzel küzdünk de nem látom rajta hogy akar változtatni, mindig a munkára fogja. viszont a legjobb barátján látszik, hogy igen és szerintem kicsit vonzódom hozzá.. Pedig nem akarok de egyszerűen már ki vagyok éhezve...úgy utálom magam emiatt.. Nyilván nem akarom megcsalni, de már nagyon nehéz nem megtenni.
ma 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Kösdd le magad hasznos dolgokkal. gyerekek, munka, hobbi stb és nem fogsz ilyeneken agyalni. Felesleges. Csak magadnak okozol szart.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?


Amíg otthon nem fogod megkapni amire vágysz, ami hiányzik addig nem fogod elfelejteni.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél hozzá a béta férjedhez, amikor neked alfa kell?
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Legalább a férjeddel legyél korrekt és szólj neki hogy számodra ő csak egy szánalmas béta. Aztán repülj a másik faszra. Úgyis ezt csináljátok, felesleges azzal áltatni magatokat hogy majd elfelejtődik az izgalmasabb fasz.
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis, egyáltalán nem, vagy alig szexszeltek?...

Akkor érthető, ha neked van/volna igényed időnként egy jó szexre.

Mint írta az #1-es válaszoló, esetleg kösd le magas, valami értelmessel.

Persze, ettől még megmarad a vágy és igény az együttlétre.

Ne utáld magad ezért, mert a férjed amikor elvett, akkor egyfajta ”házasági kötelezettséget” is bevállalt. Azaz, hogy férjként teljesíti az elvárható dolgokat. Jóban, rosszban. Oké, hogy munka, esetleg fáradt, de mindig? A te igényed/ vágyad az csak másodlagos?... Amikor nálunk hasonló volt egy ideig tűrtem, de aztán nyíltan megmondtam, hogy ha veled nem csinálhatom, akkor keresek erre valaki mást. Érdekes, megváltozott a nejem és hetente legalább egyszer ráér szexszelni.

Ezt javaslom neked is, ha te úgy ismered a férjed, hogy nem fog ezért balhézni. De a barátot meg ne említsed neki!

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válj el és másszál rá ha kellesz neki.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!