Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazaköltözzek vagy várjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaköltözzek vagy várjam a csodát? (A barátomat nem érdekli, szerinte csak fenyegetőzöm. )

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. 1 éve költöztem össze a barátommal. Hiába dolgozik nem kap pénzt és ennek dacára mégis képes bevállalni a hétvégéket is. Hétfőn lesz a szülinapom, tudja, hogy akkor is dolgozni fog és úgy volt, hogy ezt a hétvégét együtt töltjük, de ő elvállalta a szombatot, mondván kell a pénz (de mindketten tudjuk, hogy ezért sem fog pénzt kapni).


Ezenfelül mostanában folyamatosan bunkózik, nem lehet vele beszélgetni (csak ha a munkája a téma) az Én munkám nem is érdekli.


450Ft-ot adtam neki eddig...gondolom soha nem fogom viszontlátni. Ennek a fele persze diákhitel.


Fél éve ez van és ha átmeneti lenne nem is gondolkoznék ilyeneken, mert lényegében szeretem, de most betelt a pohár.


Nem viselkedik már férfiasan, az étteremben még rendelni sem mer, nekem kell elintézni mindent. Rám támaszkodik, miközben Én iskolába járok és tudja nagyon jól, hogy nekem is hitel kell, hogy kiegészítsem a pénzem.


Most ez így kicsit tömör lett és további kérdésekre szívesen válaszolok, de légyszi segítsetek. Mit csináljak?


Tegnap este úgy összevesztünk, hogy azt mondtam neki holnap mire hazaér már nem leszek itt. Elmenjek vagy ne? Mert nem is érdekelte, azt mondja hagyjam békén, ne fenyegetőzzek, menjek, őt nem érdekli.


Mindezeken felül megértem, hogy ő is ideges, de fél év után már képtelen vagyok ápolgatni a lelkét, már belefáradtam.


Köszönöm


2010. júl. 10. 12:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kipróbálom akkor most ezt. Elkezdek pakolni...
2010. júl. 10. 13:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne csak fenyegetőzz, költözz haza. Miért maradnál, ha őt sem érdekli, hogy ott vagy-e?
2010. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hazaköltöztél?
2010. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem. Albérletet keresek.
2010. júl. 12. 09:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!