Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazaköltözzek vagy várjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaköltözzek vagy várjam a csodát? (A barátomat nem érdekli, szerinte csak fenyegetőzöm. )

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. 1 éve költöztem össze a barátommal. Hiába dolgozik nem kap pénzt és ennek dacára mégis képes bevállalni a hétvégéket is. Hétfőn lesz a szülinapom, tudja, hogy akkor is dolgozni fog és úgy volt, hogy ezt a hétvégét együtt töltjük, de ő elvállalta a szombatot, mondván kell a pénz (de mindketten tudjuk, hogy ezért sem fog pénzt kapni).


Ezenfelül mostanában folyamatosan bunkózik, nem lehet vele beszélgetni (csak ha a munkája a téma) az Én munkám nem is érdekli.


450Ft-ot adtam neki eddig...gondolom soha nem fogom viszontlátni. Ennek a fele persze diákhitel.


Fél éve ez van és ha átmeneti lenne nem is gondolkoznék ilyeneken, mert lényegében szeretem, de most betelt a pohár.


Nem viselkedik már férfiasan, az étteremben még rendelni sem mer, nekem kell elintézni mindent. Rám támaszkodik, miközben Én iskolába járok és tudja nagyon jól, hogy nekem is hitel kell, hogy kiegészítsem a pénzem.


Most ez így kicsit tömör lett és további kérdésekre szívesen válaszolok, de légyszi segítsetek. Mit csináljak?


Tegnap este úgy összevesztünk, hogy azt mondtam neki holnap mire hazaér már nem leszek itt. Elmenjek vagy ne? Mert nem is érdekelte, azt mondja hagyjam békén, ne fenyegetőzzek, menjek, őt nem érdekli.


Mindezeken felül megértem, hogy ő is ideges, de fél év után már képtelen vagyok ápolgatni a lelkét, már belefáradtam.


Köszönöm


2010. júl. 10. 12:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
450ezer Ft-ot
2010. júl. 10. 12:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem tiszta lélekkel hazaköltözhetsz.Ha a barátod ilyen ahogyan leírtad, nem érdemel meg téged, s azt se hogy egy szót is szólj hozzá.Ha majd elmész legalább megtanulja h ilyet nem szabadna, és majd fájhat a feje hogy mihez kezd nélküled...nem lenne valami jó döntés továbbra is ottmaradni vele...

Remélem segítettem valamit.:)

Szia.

2010. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kicsit félek megtenni, de az eszem ezt súgja. Már mindent kipróbáltam, sírtam, veszekedtem, nyugodtam leültem és meg akartam beszélni vele, elküldtem, de semmi...


Köszönöm a válaszod!

2010. júl. 10. 12:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne,ha elmennél...oké,hogy szereted,de ez már szerintem sok.Vagy beszéld meg vele,hogy elmész,addig szedje össze magát,találjon normális állást,hogy ne rád kelljen támaszkodnia.Te még tanulsz,neked sincs pénzed,nem is tud sokáig már rád támaszkodni:S.Biztos ő is ezért ideges,hogy nincs pénzetek,ez érhető is,de kéne találnia valami normális állást.Minek dolgozik ennyit,ha nem is kap érte pénzt?És mit dolgozik,hogy meg sem fizetik?

Szerintem ha nem is véglegesen,de egy kis időre menj el..talán akkor rádöbben,hogy fontos vagy még neki és össze is szedi magát:)

15/L

2010. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Segédmunkázik, mert nem kap munkát a szakmájában, mondván nincs tapasztalata.


Végleges döntést szeretnék hozni, ha elmegyek már nem jövök vissza soha többé, bárhogyan is alakul. Az ok egyszerűen az, hogy rólam ne gondolja, hogy csak vagdalkozom a szavakkal.


Azért nem akar másik munkát, mert fél, hogy akkor biztosan nem fogja megkapni az eddigi pénzét, ami lassan eléri a 400ezret.


Nem tudom mi legyen, mert hiába is lenne normális munkája, lehetséges, hogy sokkal nyugodtabb lenne, de újabb stressz-helyzetben újra így viselkedne. Csak a saját feje után megy és aki mást mond az bunkó.


Köszönöm a válaszod!

2010. júl. 10. 12:33
 6/14 A kérdező kommentje:

Most hívott fel, kb 2-3 óra és itthon lesz. Menjek vagy ne menjek?


Miért ilyen nehéz eldönteni? :(

2010. júl. 10. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem menj.Még most indulj el mielőtt hazaér.

És akkor majd nézhet ha ilyen tehetetlen. Hogy mikor mész hozzá vissza, meg ilyenek az majd alakul, attól függ ő hogyan fog hozzáálni az eseményekhez .

Legyél bátor, Sok sikert!

Szia!


15/F

2010. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj. Ez már kihasználás...

Ha meg pakolás közben ér haza, legalább rádöbben, hogy nem vicceltél. Ne hagyd magad hülyének nézni!!!

2010. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

menj! nagyon pofára esik majd és talán ez hozza meg az eszét legalábbis reméljük:)


F/18

2010. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha mész, ne azért menj hogy ne csak "vagdalózz a szavakkal", azért menj mert ez így nem mehet tovább, egyikőtöknek sem jó!! mondjuk kíváncsi vagyok tényleg mit szólna ha pakolás közben nyitna rád...ez lehetne neki egy utolsó utáni esély hogy észbe kapjon, ha pedig nem teszi akkor tényleg nincs miért maradnod...:(
2010. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!