Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én voltam a hibás? Vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én voltam a hibás? Vagy ő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, volt egy kis "félreértés" nek nevezhető esemény, még korábban, annyi az egész hogy volt pár gesztusa a lánynak, hogy (Most irok kb 5 példát):


Ezeket irta (a lány) néhany mondatomra:


Ne legyél féltékeny, nem vagyok xy onban szerelmes.

Csak miattad vagyok fent.

Ballagásnál azt szeretném hogy mellettem ülj.

Ha majd találkozunk akkor sirva ölellek meg.

Lesmárolhatnál.


Tudom csak ennyiből nem derül ki semmi, de, a lényeg az az hogy véleményem szerint többnek tartott mint egy barát, es most kiment külföldre, és csak msn en társalgok vele, a "kapcsolat" már kezdett eléggé romlani valamiert, talán azért mert én féltékeny voltam pár illetőre (szerintem volt értelme), végül egy nap msn re felmegyek, megüzeni nekem hogy, nem tud olyan lenni élőben velem mint msn en, úgymond lerázott, másnap viszont facebook on megtalálom egy másik fiúval, irogatnak egymásnak hogy:


Szeretlek holnap talizunk stb..... (Ezért is volt értelme féltékenynek lennem...)


Pedig én hónapokkal ezelőtt mindig vittem neki virágot, törődtem vele ahogy kell, azt hittem hogy egy lerázásnál PICIT többet érdemlek, hogyha megsértettem valamivel akkor azonnal bocsánatot kértem, és az nagyon ritkán volt hogy megsértettem volna valamivel.... játszott velem a lány amikor én azt hittem igazi érzelmeket érez irántam vagy sem? Mert nekem nagyon úgy tűnik. Köszönöm!


UI: Elnézést kérek a helyesirásért pl a hosszú i-k miatt, csak amerikai a billenyűzet és nincsen hosszú i. :)


2010. júl. 9. 01:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiment külföldre? Hosszú időre? Mert akkor meg lehet érteni, viszont nem gondolta át, hogy mit ír neked, lehet bejössz neki, de mivel most nagy a távolság inkább valami közelebbi pasival próbálkozik (de ezt nem tudom, mert ha a másik is messze van, akkor ahogy a többiek írták, felejtsd el, nincs értelme érzelmeket pazarolni rá). Féltékeny meg ne legyél, pláne ha nem a barátnőd, mert azzal nagyon magadra tudod haragítani (és egyúttal ne légy naív, próbáld meg tisztán látni a dolgokat, mert ha nem kellesz neki és csak játszik veled, azt fel kell ismerned, mert fájni fog különben...)
2010. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
2 hónapig elment külföldre, és hogyan smároljam le szerintetek innen budapest ről? ....
2010. júl. 9. 16:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Van reptér :D Nem tudom, te érzed... ha aktuális lesz akkor majd ha hazaér. Ha viszont Angliában van és egy 150 kilós skót rögbissel jön haza, akkor inkább hanyagolt :D
2010. júl. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!