Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket eve ismerek egy pasit es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket eve ismerek egy pasit es 1 hetet jartam is vele! Valami aprosag miatt ossze vesztunk! O nagyon meg haragudot, de nem is en voltam a hibas! Mit tegyek h ujra meg bizon bennem? Mit tegyek jova ha nem csinlatam semmit?

Figyelt kérdés
Nem en vagyok a hibas
2008. szept. 3. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy elmesélted, hogy tulajdonképp semmit sem mondtál. Hogy vársz segítséget abban, amiről nem nyújtassz tájékoztatást?
2008. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le a storyt, nem tudunk segíteni, de nekem az sántít ebben, hogyha ennyire biztos vagy abban, hogy nem vagy hibás, sztem ő is tudja. Viszont akkor ez koholt vád, nem lehet, hogy csak az alkalmat várta, hogy összevesszetek? Lehet, hogy már nem akar téged annyira!
2008. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos ő is tudja, hogy nem te vagy a hibás, de lehet, hogy már nem akar veled járni. Ha nagyon vissza akarsz menni hozzá, akkor mond meg neki ,hogy mit érel és vele akarsz lenni. Ha ezután sem akar már veled járni, akkor ne firtasd tovább a dolgot.
2008. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!