Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjem elfelejteni? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem elfelejteni? Vagy én voltam a hibás és szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg hasonló kérdés volt már itt,de általában azt mondják mindenkinél más a szerelem. Mégis vannak olyan jelek,amelyek mindenkinél észrevehetőek…Szeretném tudni mik azok.

Valamint,ha már itt tartunk szeretnék véleményt kérni,hogy az én barátomra bátran mondható-e,hogy szerelmes.

Nos azok a bizonyos „jelek”.: -Mindig ő hív

-Igyekszik minél többet találkozni

-Bármit megtesz,amit kérek.

-Nagyon sok mindent kapok tőle,ezt nemcsak tárgyi dolgokra értem (bár érhetém arra is),hanem érzelmi dolgokra is.

-Bármit teszek,ami nem tetszik neki,mindent elnéz nekem.

Pl.Megkért ne igyak alkoholt,én mégis ittam,de elnézi…megcsalásról szó sem volt soha.

-Tényleg,mindig igyekszik a kedvemben járni,érzem,hogy fontos vagyok neki.

Ha szakítok,vagy netalán ő szakít,ami kevesebbszer esik meg,mindig ő könyörgi magát vissza. De ezek annyira nem nevezhetők szakításnak,mert csak pár percig tart,vagy max 1-2óra…aztán minden a régi.

Mondhatjuk,hogy mindenben előtérbe helyez,elvileg én vagyok neki az első helyen.

El is jegyzett. Ha tudnátok a korunkat,nem hiszem,hogy ezt komolyan vennétek,de higyjétek el,hogy ő úgy gondolja.

Sajnos én az őrületben kergetem a folytonos kételkedésemmel,mert nem nagyon hiszem el neki,hogy szeret. Vagyis elhiszem,de nem teljesen.

Elmondta,hogy velem szeretné leélni az életét,tervezi a közös jövőt.

Nem tudom ez mennyire mérvadó még,de folyton kíván..ami nekem néha már idegesítő.

Állandóan puszilgat,ölelget.



^^Rólunk van szó,és vagyok a lány.

Elvileg azért szakítottam ma vele,mert beteg és így ma nem akart jönni,pedig tegnap megígérte,De közben már a holnapi strandolást teverzte. Én ezt nem tartottam normális dolognak,hogy hozzám nem jön,de strandra akr menni. Jó oda ketten mennénk,de akkor is.

Egésznap hívogatott,végül felvettem...tök normális hangon beszélt velem,hogy mi bajom,de engem idegesít,hogy hülyének nézett. Előtte sms-ben kért bocsánatot. Teloban is mondta,hogy akkor jön,de annyit mondtam,hogy nem akarom többet látni és lecsaptam a telefont. Nem is jött és nem is keres.


Mi legyen?


2010. júl. 15. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel. Mi az hogy "ha ő szakít vagy ha én szakítok"? Kétnaponta szakítotok? Meg mi az, hogy "szakítottam vele mert beteg volt és nem tudott átjönni"? Ekkora állatságot se hallottam még.
2010. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

hány évesek vagytok?:O

mert ez durva h szakítottál vele mert beteg-_-

2010. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

azért még 1x békülj ki vele mert nagy butaság volt ennyiér szakítani vele:S

sok sikert:)

2010. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem nagyon elb@sztad...

mér szakítasz vele, ha beteg és amiatt nem tudna elmenni...

ez hüjeség volt...

de békülj ki vele minnél hamarabb...

2010. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké,hülyén fogalmaztam.

Tehát tegnap voltam hozzá,de ő kicsit beteg. Nincs láza,csak az orra folyik,meg ma a feje fájt.

Tegnap megbeszéltük,hogy ma feljön. De mikor hívott kinyögte,hogy hát ő szarul van,ezért mégsem biztos hogy jön. De közben már azt mondogatta nekem,hogy holnap mehetnénk strandra.

De mst mi abban a logika,hogy itt,nálam pihenhet,ide nem jön.

Holnap a strandon nem tud pihenni és oda menne.

A másik,hogy én ezután mondtam neki,mikor mondta,hogy akkor inkább feljön. Mondtam,hogy nem kell és nem akarom látni.

2010. júl. 15. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem túldramatizáltad:)

holnapra jobban is lehet.nem? de.

szerintem abban bízott h holnapraa jól lesz, és főként azért tervezett közös programot h kárpótoljon.:)

szóval hozd helyre a hibádat;)

2010. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez az,hogy a strand már meg volt beszélve amúgy is.

És nekem áll,hogy ezért riányáltam,hogy sose csinálunk semmit együtt..nem megyünk sehova. Na de betegen menne?

Nem értem.

Azóta nem keres meg semmi.

2010. júl. 15. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de nagyon gyerekes vagy..

Figyelj, ma azért nem találkozik veled, mert beteg.

De valószínűleg holnapra jobban lesz és Boldogan megy veled strandra.

Annak az oka, hogy nem keres, az, hogy mondtad neki, hogy nem akarod látni, és lecsaptad a telefont.

Hívd fel és legyél normális... és kérjél tőle bocsánatot...

Sok sikert..

2010. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele...csak ugye most azt mondta,hogy holnap ha 80fokos láza lesz akkor is lejön,aztán megint már csak 50-50%-ot mondott,hogy attól függ hogy lesz...:S

Na de máskor sokkal betegebb volt és lejött...

2010. júl. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!